Archiwum ankiet
Archiwum ankiet
#52.
Czy GM7.1 zostanie wydany zgodnie z obietnicą w drugiej połowie maja ?
Komentarzy: 30 |
141 głosów
#51.
Czy jesteś za przywróceniem borkowej dyscypliny, a nawet jej zaostrzeniem?
Komentarze: 63 |
139 głosów
#50.
Jaką skrzynię biegów w grach preferujesz ?
Komentarze: 32 |
160 głosów
#49.
Mój ulubiony admin to:
Komentarzy: 70 |
173 głosy
#48.
Gdyby w Hollywood kręcono film o redakcji GMC, to rolę Tymona dostałby:
Komentarzy: 16 |
37 głosów
#47.
Czy gnysek wymyśla dobre ankiety ?
Komentarze: 24 |
121 głosów
#46.
Czy umiesz napisać Tetrisa w GM ?
Komentarzy: 37 |
219 głosów
#45.
Jakiej rasy jest pan GMCLAN ?
Komentarzy: 27 |
85 głosów
#44.
W jakiej formie wygodniej czytać kursy i dokumentację dotyczącą programowania ?
Komentarzy: 35 |
151 głosów
#43.
Czy bierzesz udział w 2. konkursie YOYOGAMES ( gra o starożytnej cywilizacji ) ?
Komentarze: 24 |
134 głosy
#42.
Którym Rangersem spośród Power Rangersów chciałbyś być?
Komentarze: 54 |
603 głosy
#41.
Dlaczego tak mało kobiet programuje
Komentarze: 32 |
99 głosów
#40.
W roku 2008 zdrożeje benzyna, w związku z tym na sylwestra:
Komentarzy: 20 |
179 głosów
#39.
Jak zamierzasz spędzić Sylwestra?
Komentarzy: 36 |
117 głosów
#38.
W święta najważniejsze jest:
Komentarzy: 27 |
79 głosów
#37.
Czy bierzesz udział w konkursie YOYOGAMES ( gra o tematyce zimowej ) ?
Komentarzy: 37 |
235 głosów
#36.
Czy uważasz, że praca admina/redaktora/moderatora na GMC jest trudna?
Komentarzy: 35 |
57 głosów
#35.
Czy ankiety na GMC są głupie?
Komentarzy: 8 |
13 głosów
#34.
#33.
Czy zabrałeś babci dowód?
Komentarzy: 40 |
262 głosy
Najnowsze wersje GameMakera:
Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
wydana 44 dni temu
2024.1400.5.1031
• 0.20.0
wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
Borek (~ostatnie 15 minut)
Discord
Shoutbox
gnysek
(15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn
(17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek
(11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo
(14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek
(11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo
(14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo
(13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie 

Wojo
(10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych 

K
Kamilek
(21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! 

Wojo
(13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy 

Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.