Dlaczego tak mało kobiet programuje

1. Bo matematyka sprawia im problem

12%
4%

2. Bo tworzyć gry może tylko prawdziwy mężczyzna

24%
13%

3. Bo Jade Raymond dopiero stanie się idolką nastolatek

5%
0%

4. Bo faceci zamiast ich kodu wolą numer telefonu, buta i stanika

41%
26%

5. Bo na słowo HTML już robi im się słabo

14%
39%

6. Jestem kobietą programującą, żadnej pracy się nie boję...

4%
17%
Komentarze (łącznie 32, wyświetlam 1 - 15):
Kamrat (Wto., 29 Sty. 08, 22:57)
#1

Bo tworzyć gry może tylko prawdziwy mężczyzna B)

guxio (Wto., 29 Sty. 08, 22:58)
#2

Bo na słowo HTML robi im się słabo... :P

gnysek (Wto., 29 Sty. 08, 23:01)
#3

Jeśli ktoś nie wie kim jest Jade Raymond, to jest ona producentką gry Assassin's Creed ... ale też bardzo piękną kobietą.
(Po Karimie Adebibe, druga babka związana z grami która mnie najbardziej pociąga :P)

A po zdjęcia odsyłam tutaj: images.google.pl/images?q=Jade+Raymond

David Dark (Wto., 29 Sty. 08, 23:35)
#4

czemu nie ma tak prostej odpowiedzi, ze kobiety poprostu mniej interesuja sie grami komputerowymi, a co dopiero programowaniem? maja ciekawsze rzeczy do roboty, malowac paznokcie tez trzeba umiec

jezu jak ja pisze -_- spadam spac

jesli mozna to niech mod usunie poprzedni komentarz.

p
pablo1517 (Wto., 29 Sty. 08, 23:53)
#5

Bo tworzenie gier należy do mężczyzn :P Panie zajmują się czym innym xD

Moldis (śro., 30 Sty. 08, 00:13)
#6

Tylko mężczyźni mogą je robić, panie mogą dopingować w inny sposób ^^

p
pablo1517 (śro., 30 Sty. 08, 01:50)
#7

np zapominając założyć rano bluzki ... xD

P
Pasterz (śro., 30 Sty. 08, 07:30)
#8

Bo faceci zamiast ich kodu wolą numer telefonu, buta i stanika B)

m
miki77 (śro., 30 Sty. 08, 09:01)
#9

Bo Jade Raymond dopiero stanie się idolką nastolatek x)

M@ti002 (śro., 30 Sty. 08, 09:36)
#10

"Bo faceci zamiast ich kodu wolą numer telefonu, buta i stanika" xP

P
PsichiX (śro., 30 Sty. 08, 11:16)
#11

do tego trzeba miec wyobraznie przestrzenna, brak slomianego zapalu, chec rozwiazywania trudnych problemow, a te cechy posiada niestety malo kobiet.
Oczywiscie nie obrazam tutaj kobiet :) tyle ze one maja inna mentalnosc i inne sposoby na wolny czas ;)

Jaklub (śro., 30 Sty. 08, 12:46)
#12

Gnysek: To twoja ankieta, ty kobieciarzu? Pewnie "Pusia" to też twoja sprawka. :]

btw. "Bo faceci zamiast ich kodu wolą numer telefonu, buta i stanika."

D
Driger (śro., 30 Sty. 08, 13:36)
#13

Bo kobiety to nie interesuje i nie kreci , o xP

propaganja (śro., 30 Sty. 08, 14:14)
#14

Mężczyźni są żeby robić gry, a kobiety żeby ich dobrze zmotywować :)

Misztrzunio (śro., 30 Sty. 08, 14:48)
#15

Jej.. czytajcie posty ;) To sprawka Tajmana - 3 razy do podkreślił, a co do ankiety to: bo nie myślą logicznie ( tak jak 80% GMclanu ;p ) i ogółem mają inne zajęcia :P .

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Grela, Alice, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, Morro, Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, 21Lancz, g..., Voytec, c..., l..., Borek, moeglich, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.