Jaką skrzynię biegów w grach preferujesz ?

1. Skrzynia automatyczna

31%
40%

2. Skrzynia manualna

13%
7%

3. Skrzynia pomarańczy

23%
21%

4. Skrzynia biegów przełajowych

5%
0%

5. Skrzynia ze skarbami

28%
33%
Komentarze (łącznie 32, wyświetlam 1 - 15):
H
Harvester (śro., 02 Kwi. 08, 21:09)
#1

Skrzynia ze skarbami <3

Solmis (śro., 02 Kwi. 08, 21:16)
#2

Automatyczna... :P
Niech będzie - raz po ludzku wypełnię ankietę... ^^

Misiek999 (śro., 02 Kwi. 08, 21:20)
#3

Automatyczna :D

Marmot (śro., 02 Kwi. 08, 21:32)
#4

Pomarańczy <3 <3 <3

Jaklub (śro., 02 Kwi. 08, 21:40)
#5

Skrzynia ze skarbami. Za taką skrzynię to mogę sobie kupić co chcę, nawet parę skrzyń z pomarańczami. <3

Tymon (śro., 02 Kwi. 08, 21:41)
#6

Wolę ręczną. ;D

koko123 (śro., 02 Kwi. 08, 22:09)
#7

Nic nie dorówna skrzyni ze skarbami :3

Y
Yoda (śro., 02 Kwi. 08, 22:12)
#8

Pomarańcze mniam.

MeintenEr (śro., 02 Kwi. 08, 22:17)
#9

Manualna bardziej pr0 od aftomatczika :>

Luksor (śro., 02 Kwi. 08, 22:27)
#10

OD pomarańczy kAżDy tAńCzY no nie? :D :D :D Hihihi

propaganja (Czw., 03 Kwi. 08, 05:08)
#11

ręczna rox

Ranmus (Czw., 03 Kwi. 08, 06:46)
#12

Brakuje czarnej skrzynki.

propaganja (Czw., 03 Kwi. 08, 13:26)
#13

i skrzynki na listy

R
RaiMajere (Czw., 03 Kwi. 08, 13:30)
#14

A skrzydełkowa skrzynia biegów(no niby to jest manualna, ale według mnie jest bardziej pół-automatyczna)?

Matthew (Czw., 03 Kwi. 08, 14:07)
#15

@Yoda: Nom, pomarańcze są smaczne :P

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Grela, Alice, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, Morro, Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, 21Lancz, g..., Voytec, c..., l..., Borek, moeglich, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.