Czy bierzesz udział w konkursie YOYOGAMES ( gra o tematyce zimowej ) ?

1. Jasne!

11%
13%

2. Nie, ponieważ nie dam rady...

31%
29%

3. Nie mam czasu/chęci...

54%
30%

4. Mam tyle kasy, że w ogóle nie zawracam sobie głowy bzdurami!

5%
29%
Komentarze (łącznie 37, wyświetlam 1 - 15):
S
Snake (Wto., 20 Lis. 07, 12:38)
#1

Nie mam czasu/chęci... niestety, ale mam poważniejszy projekt na głowie choć nie komercyjny :)

P
Pasterz (Wto., 20 Lis. 07, 13:51)
#2

Nie mam czasu ani chęci. Teraz szkoła się na głowę zwaliła a po drugie mam już 1 projekt ,który mam zamiar skończyć ;)

blackmaul (Wto., 20 Lis. 07, 14:02)
#3

Mam ważniejsze sprawy niż zarabianie marnych tysiąców.

SLy (Wto., 20 Lis. 07, 14:08)
#4

Nie mam czasu na takie głupoty.

p
piotrek11hehe (Wto., 20 Lis. 07, 14:17)
#5

Ja bym nie dał rady ;/

cyberdog (Wto., 20 Lis. 07, 14:26)
#6

Nie mam czasu, tworzę inną gierę (bójcie się!)

Tymon (Wto., 20 Lis. 07, 14:55)
#7

Nie, ponieważ nie dam rady...

Marmot (Wto., 20 Lis. 07, 15:25)
#8

A mi się nie chce robić.

Dark Maximal (Wto., 20 Lis. 07, 15:32)
#9

Jasne. Patrząc na poziom dotychczas oddanych gier, nie powinno być to specjalnie trudne . ;q

propaganja (Wto., 20 Lis. 07, 15:36)
#10

hmm.. może coś uskrobe? ale wątpie, BY zajmuje mi mnostwo czasu.

C
cub3 (Wto., 20 Lis. 07, 15:37)
#11

xD Maxiu nie przesadzasz :) ? Mam plan... Zrobmy Lige 24 o tej samej Tematyce co ten konqrs wybierzesz jakas giere i sobie poslesz na ten konqrs xD

m
miki77 (Wto., 20 Lis. 07, 15:37)
#12

"Nie mam czasu/chęci..."

K
kasa100 (Wto., 20 Lis. 07, 16:00)
#13

eh, czas się liczy...

propaganja (Wto., 20 Lis. 07, 16:09)
#14

dobra, przekonałem sie ;) coś wyskrobie..

Kamrat (Wto., 20 Lis. 07, 16:09)
#15

no jasne, że biorę udział.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Grela, Alice, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, Morro, Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, 21Lancz, g..., Voytec, c..., l..., Borek, moeglich, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.