Którym Rangersem spośród Power Rangersów chciałbyś być?

1. Czerwonym

16%
3%

2. Czarnym

31%
2%

3. Niebieskim

12%
1%

4. Żółtym

2%
3%

5. Zielonym

10%
1%

6. Różowym

28%
91%
Komentarze (łącznie 54, wyświetlam 1 - 15):
Y
Yoda (Sob., 02 Lut. 08, 19:29)
#1

Ja ce być czarny. I ja ce mieć czarnego megazorda!!!

S
Snake (Sob., 02 Lut. 08, 19:29)
#2

Zielonym xD

P
Pasterz (Sob., 02 Lut. 08, 19:30)
#3

Czerwonym ^^,

Marcinex (Sob., 02 Lut. 08, 19:30)
#4

Czarnym ^^,

M@ti002 (Sob., 02 Lut. 08, 19:33)
#5

zastanawialem sie miedzy czerwonym a... rozowym xD nie no... czerwonym. nastepna ankieta: ktorym bohaterem z gry Mortal Kombat chcialbys byc?? :P ja bym chcial Skorpionem... zgadnijcie dlaczego xP

S
Supavader (Sob., 02 Lut. 08, 19:35)
#6

Debilizm :/

P
PsichiX (Sob., 02 Lut. 08, 19:36)
#7

Ej no! brakuje Bialego! Ja chce bialego ;P
Nastepna ankieta powina brzmiec: jakim pokemonem chcialbys byc xD

Misiek999 (Sob., 02 Lut. 08, 19:42)
#8

Czarny ^^ xD a jak by była ankieta, jaką mati zaproponował to : hm....... Liu Kang i bym wam wszystkim tyłki skopał Oo ....... spokojnie żartowałem tylko ;p

k
kryniak (Sob., 02 Lut. 08, 19:44)
#9

@M@ti002: Scorpion Squad :F

Ja chciałbym być zielonym ;d

M@ti002 (Sob., 02 Lut. 08, 19:45)
#10

hehe u przyszedl by Goro (chyba tak sie zwal ten mutant z 6 odnozami :P) i bys mial przesrane :o :P
a jesli chodzi o pokcie... najchetnie Charmillion (pewnie zle ale to ten po charmanderze) lub Charizard (nie pamietam jak sie te nazwy pisze, ostatnio pokemony ogladalem kilka latek temu ^^)

M@ti002 (Sob., 02 Lut. 08, 19:46)
#11

to bylo do Miska :x

K
KoRn (Sob., 02 Lut. 08, 19:48)
#12

Black :unknown:

Misiek999 (Sob., 02 Lut. 08, 19:48)
#13

Mati, Goro to ciota. :)

gnysek (Sob., 02 Lut. 08, 19:49)
#14

Białego nie ma, bo ja tych modyfikacji nie uwzględniałem, tylko pierwszą serię.

M@ti002 (Sob., 02 Lut. 08, 19:50)
#15

Misiek, pamietam jak nim zaje***em nim z 20 przeciwnikow (okolo 15 rundek bo potem byli podwojni) - bo to gralem na pegazusie :P zarabista gierka :)

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Grela, Alice, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, Morro, Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, 21Lancz, g..., Voytec, c..., l..., Borek, moeglich, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.