Czy GM7.1 zostanie wydany zgodnie z obietnicą w drugiej połowie maja ?

1. Tak

22%
21%

2. Wyjdzie na początku czerwca

23%
17%

3. Wyjdzie dopiero z betą wersji na MACa

10%
4%

4. Wyjdzie dopiero pod koniec roku

13%
13%

5. Wyjdzie dopiero w 2009 roku

32%
45%
Komentarze (łącznie 30, wyświetlam 1 - 15):
S
Snake (Pią., 18 Kwi. 08, 15:21)
#1

Hmm... mam nadzieję że w połowie maja :)

E
KubaGM (Pią., 18 Kwi. 08, 15:26)
#2

Ja spodziewam się dopiero w 2009 roku...

Misiek999 (Pią., 18 Kwi. 08, 15:33)
#3

Jak dla mnie wyjdzie zgodnie z obietnicą mam takie przeczucie :p

H
Harvester (Pią., 18 Kwi. 08, 15:40)
#4

A może wyda wtedy, gdy będzie EURO 2012? ;x

Y
Yoda (Pią., 18 Kwi. 08, 15:59)
#5

No, nareszcie normalne ankiety, ave. Wyjdzie pod koniec roku.

Dawidds (Pią., 18 Kwi. 08, 16:52)
#6

No druga normalna ankieta :P Szacuneczek ^^

Wyjdzie pod koniec roku... choć wolałbym połowę maja :P

Matthew (Pią., 18 Kwi. 08, 19:02)
#7

2009

Indrycho (Pią., 18 Kwi. 08, 19:42)
#8

a może wcześniej rozpocznie się "III wś." , albo jakby to nazwać "001 wojna nuklearna" i nowy GM w ogóle nie wyjdzie ;]

Solmis (Pią., 18 Kwi. 08, 19:54)
#9

2009...
Chociaż i tak uważam, że w ogóle nie wyjdzie... ;p

propaganja (Pią., 18 Kwi. 08, 20:52)
#10

JA uważam że pierdnie żygnie i wyjdzie

Marcinex (Pią., 18 Kwi. 08, 22:11)
#11

A ja myślę że wyjdzie na początku czerwca

Jaklub (Sob., 19 Kwi. 08, 10:45)
#12

minimum 2011, ale nie ma takiej opcji.

Ranmus (Sob., 19 Kwi. 08, 11:24)
#13

Niedługo wyjdzie Gear Game Editor i GM będzie miał pozamiatane. ;)

gnysek (Sob., 19 Kwi. 08, 11:57)
#14

Ranmus, jak niedługo ? :P

Jaklub (Sob., 19 Kwi. 08, 12:19)
#15

Jaasne. :P

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Grela, Alice, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, Morro, Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, 21Lancz, g..., Voytec, c..., l..., Borek, moeglich, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.