Czy jesteś za przywróceniem borkowej dyscypliny, a nawet jej zaostrzeniem?

1. Tak, czas przywrócić świetność temu serwisowi, skupić się na jego tematyce i skończyć z głupawymi ankietami.

57%
50%

2. Nie mam zdania, dobrze jest jak jest. Spamu nie za dużo, a i coś ciekawego o GMie się znajdzie.

25%
10%

3. Nie! Dawać więcej luzu, admini i modzi za bardzo nas karają. :(

9%
13%

4. Mi to rybko, ja tutaj i tak tylko siedzę dla jaj... :]

9%
28%
Komentarze (łącznie 63, wyświetlam 1 - 15):
Dark Maximal (Czw., 10 Kwi. 08, 21:29)
#1

Tak. Tylko mam nadzieję, że to będzie trwało dłużej niż ten tzw. "Borkowy rygor", o którym sam Borek po tygodniu zapomniał. ;)

a
ariyme (Czw., 10 Kwi. 08, 21:29)
#2

:D

Yoho (Czw., 10 Kwi. 08, 21:30)
#3

odp 4 siedze dla jaj : DDDDDDDDDDDDDDD

Luksor (Czw., 10 Kwi. 08, 21:34)
#4

dobrze jest jak jest, o! :D

Y
Yoda (Czw., 10 Kwi. 08, 21:35)
#5

Skończyć z głupimi ankietami przede wszystkim.

D
Driger (Czw., 10 Kwi. 08, 21:37)
#6

Odp 2 .

E
KubaGM (Czw., 10 Kwi. 08, 21:57)
#7

A jak? Dla jaj!...

S
Snake (Czw., 10 Kwi. 08, 22:08)
#8

Opcja #1, w końcu to serwis o GM-ie.

Zychu (Czw., 10 Kwi. 08, 22:26)
#9

ja mam 2 wyjścia albo rozdupcyć gmclan do końca albo naprawić go i wywalic zbędnych modów. xD

Jaklub (Czw., 10 Kwi. 08, 22:34)
#10

Tak. I wywalić 3/4 użytkowników - tych, którzy tylko w Valhalli i Grafice się wypowiadają. ;p

Y
Yoda (Czw., 10 Kwi. 08, 22:36)
#11

I 10-latków.

Uzjel (Czw., 10 Kwi. 08, 22:44)
#12

Dobrze jest - ale zawsze może być lepiej

David Dark (Czw., 10 Kwi. 08, 23:14)
#13

wiecej sie tu gada o tatalnych bzdurach niz o robieniu gier.

gnysek (Czw., 10 Kwi. 08, 23:21)
#14

Tą ankietę dał Ranmus, dlatego taka poważna :D

Ranmus (Czw., 10 Kwi. 08, 23:42)
#15

Nie no kurde, teraz muszę się czepić i admina. Gnysek, to było raczej oczywiste, że to ja dałem tą ankietę, bo niby kto? Ale nie musisz od razu tego pisać. Czy ja pod waszymi ankietami zawsze podpisuję co kto dał? Zniszczyłeś właśnie atmosferę oficjalnego komunikatu i sprowadziłeś ją do prywatnej opinii. Poza tym pisząc coś takiego, dajesz innym do zrozumienia, że z kolei twoje ankiety są ... niepoważne?

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Grela, Alice, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, Morro, Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, 21Lancz, g..., Voytec, c..., l..., Borek, moeglich, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.