Edytor plansz

Edytor do plansz typu szachownica. Rozpoznanie obiektów w danej pozycji, a na koniec zapisanie planszy do pliku.

Autor: Ranma_man

Rozmiar
17 KB
Autor
Ranma_man
Ocena
6/10
3 głosy
Komentarze
Komentarze (łącznie 14):
kamcio540 (Pon., 05 Kwi. 10, 14:00)
#1

gdzie mam wrzócic ten plik?

Dawidds (Pon., 05 Kwi. 10, 14:38)
#2

do swojego muzgó

kamcio540 (Pon., 05 Kwi. 10, 14:42)
#3

a na serio
o i sry za bład ortograficzny

Dawidds (Pon., 05 Kwi. 10, 14:54)
#4

Byle gdzie? gmd to plik gma, wystarczy go otworzyć :)

maciej-01 (Pon., 05 Kwi. 10, 15:11)
#5

raczej gmd to plik gmk lub gm5 ;P

Dawidds (Pon., 05 Kwi. 10, 15:21)
#6

gm5 - gmd
gm6 - gm6
gm7+ - gmk

Mniejsze niż gm5 też chyba gmd, ale tego pewien nie jestem.

Assassin (Pon., 05 Kwi. 10, 15:29)
#7

Nie chce mi się sprawdzać czemu, ale w gm8 zapis i odczyt w tym przykładzie źle działa :P . Wczytuje się całkiem co innego.

Dawidds (Pon., 05 Kwi. 10, 15:38)
#8

O, zrobie se zaawansowany edytor poziomów. Dzięki za sugestie :D

TheMarcQ (Pon., 05 Kwi. 10, 19:29)
#9

instrukcja: wlacz game makera i kliknij otworz(znaczek folderu na gorze) teraz wybierz miejsce gdzie owczesniej wypakowales swoj plik i klikasz go dwa razy. WE WIN! OTWORZYLES PLIK!
sposob drugi: przeiagnij owczesniej wypakowany plik na skrot do game makera i znowu WE WIN!

P
Putin (Pon., 05 Kwi. 10, 19:31)
#10

chyba "we won" :)

L
Lechu4444 (Pon., 05 Kwi. 10, 23:20)
#11

szczerze to się nie dziwie że coś może nie działać skoro to przykład sprzed 6 lat

TheMarcQ (Wto., 06 Kwi. 10, 10:39)
#12

we win i we won to to samo tyle ze jedno jest w past simple drugie w present simple

Assassin (Wto., 06 Kwi. 10, 14:01)
#13

Noo ale skoro inny czas, to znaczenie się zmienia.

TheMarcQ (Pią., 09 Kwi. 10, 17:34)
#14

co to?! kolko zainteresowanych jezykiem angielskim?!

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 85 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 31 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 46 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 Wojo
(~ostatnie 15 minut)
Discord
42 użytkownicy online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Nikas, Alice, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, Sporek, pABLO, Fox, Cosplyfanka, Destiny, GMRussell, Tidżi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Kalor, r..., Uzjel, s..., Pako, Murrri, MIXZZZ, Dyno, Deusald, szmalu, Kandif, Skovv, tertegier1137, Danieo, bagno, antek, Arrekin, Mtax, Cebul, Borek, moeglich, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero
Shoutbox
Wojo (21:21, 28.06.26)
na ten moment czerwiec prezentuje się dość przyzwoicie jesli chodzi o ilosc wpisow w shoutboxie bo aż trzy! a taki styczeń zero :0
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?