Przykład strzelanki

4-częściowy przykład strzelanki z widokiem od góry. Prosty w wykonaniu.

Autor: Jaklub http://jaklub.xt.pl/

Rozmiar
36 KB
Autor
Ocena
8/10
17 głosów
Komentarze
Komentarze (łącznie 27, wyświetlam 1 - 15):
Jedi_Master2 (Sob., 31 Mar. 07, 16:22)
#1

takie pierdoły dodajcecie zamiast coś porządnego wstawić :(

Cekol (Sob., 31 Mar. 07, 16:29)
#2

nawet fainy ten przykład :)

Jedi_Master2 (Sob., 31 Mar. 07, 16:34)
#3

owszem! fajnie wygląda, ale dużo się jaklub nie wysilił. ocena 4 :/
// POPRAWIONE - Jaklub

Cekol (Sob., 31 Mar. 07, 16:41)
#4

No bo o to chodzi :P Aby taki no0b się nie wysilił używając tego :)
A jak się coś dodaje jako tiles to to nie zamula?

guXio (Sob., 31 Mar. 07, 16:52)
#5

Już wykorzystałem do ligi24 :P

Dark Maximal (Sob., 31 Mar. 07, 17:24)
#6

O proszę. Dzięki za info, wiem już kogo mam zdyskwalifikować. ;p
(xD)

Przykład fajny. :) Przyda się początkującym.

Jaklub (Sob., 31 Mar. 07, 17:32)
#7

Jedi Master: ten przykład jest zrobiony na styl Shoballa, którego sequel został opublikowany w CD-Action - więc coś musi w tym być. :)

Marek Siemaszko (Sob., 31 Mar. 07, 20:15)
#8

A ja zauważam pozytywne strony tego ze Jaklub został redaktorem :]

CRASH (Nie., 01 Kwi. 07, 10:42)
#9

Kur** . Znów dla zareejstrowanego :[

CRASH (Nie., 01 Kwi. 07, 15:38)
#10

A dobra xD zarejestrowałem se :P

Tymon (Nie., 01 Kwi. 07, 15:52)
#11

Nie marudź, ja ostatnio staram się pisać dla ludzi z niezarejestrowanym. :P

m
miki77 (Nie., 01 Kwi. 07, 16:25)
#12

Chwała ci Tymonie!!!

Godi (Nie., 01 Kwi. 07, 20:23)
#13

Tymon to mi nie działa :[

Tymon (Nie., 01 Kwi. 07, 20:36)
#14

To nie moje :P

Jaklub (Wto., 03 Kwi. 07, 19:30)
#15

Zarejestruj GM-a, Godi jeden. :P

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 85 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 31 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 46 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 Wojo
(~ostatnie 15 minut)
Discord
42 użytkownicy online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Nikas, Alice, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, Sporek, pABLO, Fox, Cosplyfanka, Destiny, GMRussell, Tidżi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Kalor, r..., Uzjel, s..., Pako, Murrri, MIXZZZ, Dyno, Deusald, szmalu, Kandif, Skovv, tertegier1137, Danieo, bagno, antek, Arrekin, Mtax, Cebul, Borek, moeglich, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero
Shoutbox
Wojo (21:21, 28.06.26)
na ten moment czerwiec prezentuje się dość przyzwoicie jesli chodzi o ilosc wpisow w shoutboxie bo aż trzy! a taki styczeń zero :0
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?