Prosta mgła

Przykład pokazuje jak można wykonać najprostszą tzw. mgłę.

Nie wymaga zarejestrowanej wersji.

Autor: Tymon

Rozmiar
4 KB
Autor
Tymon
Ocena
6/10
22 głosy
Komentarze
Komentarze (łącznie 33, wyświetlam 1 - 15):
CRASH (śro., 28 Mar. 07, 15:44)
#1

Super przykładzik :) Psyda siem xD

spyro (śro., 28 Mar. 07, 16:22)
#2

No co ty ten przykład suxxx xP
To tylko tak dla szpanu został tu wstawiony i nic więcej. Zaufaj mi. xD

1
123el (śro., 28 Mar. 07, 17:35)
#3

Eee, to już było, nic nowego...tylko dla noobów, żeby nie musiały szukać...gdzie indziej...

Tymon (śro., 28 Mar. 07, 17:38)
#4

Ok, to ja sobie ide i róbcie sobie sami te "śmiecie".

1
123el (śro., 28 Mar. 07, 17:49)
#5

Nie, nie, przecież ktoś musi dawać coraz to nowe przykłady, i odświeżać Pliki>Game Maker>Przykłady...Pozatym jest Pan jednym z najniezbędniejszych twórców przykładów, chodziło mi tylko o to, że akurat ten nie wnosi zbyt wiele nowości :)

CRASH (śro., 28 Mar. 07, 17:52)
#6

E tam :P . Może mokuś sie przyda jak nie bedzie wiedział "jak zrobić mgłę" , lub "jak zrobić cieć, a jak ludzik będzie chodził to światło z nim" xD


CRASH (śro., 28 Mar. 07, 17:53)
#7

Kurde, sorry za doudble okmenta, ale zamiast cieć chcialem napsać cień!!!! Za szybko psize kurde i mi sie wciska byle gówno xD

P
Pieter (śro., 28 Mar. 07, 17:56)
#8

i po co się tym z nami dzielisz :P?

Tymon (śro., 28 Mar. 07, 18:02)
#9

Co mnie to obchodzi, co chcieliście powiedzieć, bo gadać każdy umie - robić nie ma komu (zgodnie z zasadą ) . Raz zachowujecie się jak wazeliniarze, a raz jak pseudo krytycy. Tyle.

Ranma, mam wysłać specjalne pismo z moją rezygnacją czy jak?

m
miki77 (śro., 28 Mar. 07, 18:40)
#10

Nie odchodź Tymon! Jam być twój wielki fan!

P
Patrysław (śro., 28 Mar. 07, 19:02)
#11

Dotknęliście po chamsku czułego punktu Tymona. :P

Marmot (śro., 28 Mar. 07, 19:03)
#12

Dzięki waszej durnej gadce stracimy jednego z najlepszych redaktorów na GMCLAN. Teraz dziękujcie sami sobie, że nie będzie dobrych przykładów.

P
Pieter (śro., 28 Mar. 07, 19:20)
#13

omg to "i po co się tym z nami dzielisz :P?" było do CRASHA a nie do ciebie TYMON! Oczywiście że twoje przykłady są zajefajne i bardzo się przydają! poprostu źle to ująłem w komentarzu...

a
~adster (śro., 28 Mar. 07, 19:24)
#14

Nie odchodź :P ! Niech ocena przykładu będzie dla ciebie wystarczającą motywacją do pozostania x)
...albo zrobię Ci drugiego userbara w sygnaturze ;)

P
Pieter (śro., 28 Mar. 07, 20:22)
#15

ja bynajmniej głosowałem na 10 xD bo przykład niczego sobie :)

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 85 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 31 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 46 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 Wojo
(~ostatnie 15 minut)
Discord
42 użytkownicy online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Nikas, Alice, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, Sporek, pABLO, Fox, Cosplyfanka, Destiny, GMRussell, Tidżi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Kalor, r..., Uzjel, s..., Pako, Murrri, MIXZZZ, Dyno, Deusald, szmalu, Kandif, Skovv, tertegier1137, Danieo, bagno, antek, Arrekin, Mtax, Cebul, Borek, moeglich, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero
Shoutbox
Wojo (21:21, 28.06.26)
na ten moment czerwiec prezentuje się dość przyzwoicie jesli chodzi o ilosc wpisow w shoutboxie bo aż trzy! a taki styczeń zero :0
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?