Prosta mgła

Przykład pokazuje jak można wykonać najprostszą tzw. mgłę.

Nie wymaga zarejestrowanej wersji.

Autor: Tymon

Rozmiar
4 KB
Autor
Tymon
Ocena
6/10
22 głosy
Komentarze
Komentarze (łącznie 33, wyświetlam 1 - 15):
CRASH (śro., 28 Mar. 07, 15:44)
#1

Super przykładzik :) Psyda siem xD

spyro (śro., 28 Mar. 07, 16:22)
#2

No co ty ten przykład suxxx xP
To tylko tak dla szpanu został tu wstawiony i nic więcej. Zaufaj mi. xD

1
123el (śro., 28 Mar. 07, 17:35)
#3

Eee, to już było, nic nowego...tylko dla noobów, żeby nie musiały szukać...gdzie indziej...

Tymon (śro., 28 Mar. 07, 17:38)
#4

Ok, to ja sobie ide i róbcie sobie sami te "śmiecie".

1
123el (śro., 28 Mar. 07, 17:49)
#5

Nie, nie, przecież ktoś musi dawać coraz to nowe przykłady, i odświeżać Pliki>Game Maker>Przykłady...Pozatym jest Pan jednym z najniezbędniejszych twórców przykładów, chodziło mi tylko o to, że akurat ten nie wnosi zbyt wiele nowości :)

CRASH (śro., 28 Mar. 07, 17:52)
#6

E tam :P . Może mokuś sie przyda jak nie bedzie wiedział "jak zrobić mgłę" , lub "jak zrobić cieć, a jak ludzik będzie chodził to światło z nim" xD


CRASH (śro., 28 Mar. 07, 17:53)
#7

Kurde, sorry za doudble okmenta, ale zamiast cieć chcialem napsać cień!!!! Za szybko psize kurde i mi sie wciska byle gówno xD

P
Pieter (śro., 28 Mar. 07, 17:56)
#8

i po co się tym z nami dzielisz :P?

Tymon (śro., 28 Mar. 07, 18:02)
#9

Co mnie to obchodzi, co chcieliście powiedzieć, bo gadać każdy umie - robić nie ma komu (zgodnie z zasadą ) . Raz zachowujecie się jak wazeliniarze, a raz jak pseudo krytycy. Tyle.

Ranma, mam wysłać specjalne pismo z moją rezygnacją czy jak?

m
miki77 (śro., 28 Mar. 07, 18:40)
#10

Nie odchodź Tymon! Jam być twój wielki fan!

P
Patrysław (śro., 28 Mar. 07, 19:02)
#11

Dotknęliście po chamsku czułego punktu Tymona. :P

Marmot (śro., 28 Mar. 07, 19:03)
#12

Dzięki waszej durnej gadce stracimy jednego z najlepszych redaktorów na GMCLAN. Teraz dziękujcie sami sobie, że nie będzie dobrych przykładów.

P
Pieter (śro., 28 Mar. 07, 19:20)
#13

omg to "i po co się tym z nami dzielisz :P?" było do CRASHA a nie do ciebie TYMON! Oczywiście że twoje przykłady są zajefajne i bardzo się przydają! poprostu źle to ująłem w komentarzu...

a
~adster (śro., 28 Mar. 07, 19:24)
#14

Nie odchodź :P ! Niech ocena przykładu będzie dla ciebie wystarczającą motywacją do pozostania x)
...albo zrobię Ci drugiego userbara w sygnaturze ;)

P
Pieter (śro., 28 Mar. 07, 20:22)
#15

ja bynajmniej głosowałem na 10 xD bo przykład niczego sobie :)

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 85 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 31 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 46 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
39 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, 🧁Cupcake🧁, Grela, Nikas, Alice, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, Sporek, pABLO, Fox, Destiny, GMRussell, Tidżi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Uzjel, s..., chleb, Moldis, Murrri, Dyno, szmalu, OdrzuconyKrakers, Kandif, Danieo, bagno, antek, Arrekin, Mtax, Voytec, Cebul, Borek, moeglich, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?