O jakim języku oprócz GML chciałbyś zobaczyć artykuły na GMCLAN?

1. C, C++

54%
53%

2. C#

6%
7%

3. PHP

14%
10%

4. Java

6%
13%

5. Pascal, Delphi

11%
9%

6. Visual Basic

3%
2%

7. Ruby

2%
3%

8. Jakiś inny język

6%
5%
Komentarze (łącznie 76, wyświetlam 1 - 15):
XxMichałxX (śro., 04 Lis. 09, 10:56)
#1

PHP!

gnysek (śro., 04 Lis. 09, 10:58)
#2

Skoro zagłosowałeś, to po co jeszcze piszesz to w komentarzu? Myślisz, że ja nie wiem kto na co głosował ?

l
lenin (śro., 04 Lis. 09, 11:18)
#3

Inny język. Czemu? Chciałbym zobaczyć trochę z delphi, cpp, c#i php :P

Muuuuczek567 (śro., 04 Lis. 09, 11:22)
#4

Najlepiej język polski xD

gnysek (śro., 04 Lis. 09, 11:34)
#5

O języku polskim masz artykuły na pwn.pl :D

P
PsichiX (śro., 04 Lis. 09, 11:52)
#6

a miałbym o czym pisać jak by była spora chęć na arty o c++ (oczywiście skupiające się na tworzeniu gier, w końcu to GMClan ;P)

gnysek (śro., 04 Lis. 09, 11:57)
#7

Toż i po to jest ankieta :)

Marek Siemaszko (śro., 04 Lis. 09, 13:31)
#8

C+, PHP, Pascal oraz java :D

P
PsichiX (śro., 04 Lis. 09, 13:33)
#9

osobiscie uwazam ze pascal powinien byc juz zapomniany - podajcie mi powod do jego uzywania

Wojzax (śro., 04 Lis. 09, 13:33)
#10

Wali mnie to szczerze mówiąc, więc zaznaczyłem jakiś inny język. :)

l
lenin (śro., 04 Lis. 09, 14:51)
#11

Pascal to chyba tylko do szkoły się przyda, bo w niektórych szkołach jeszcze go uczą, i tyle

Kargul (śro., 04 Lis. 09, 15:28)
#12

PHP oczywiście

Maximal (śro., 04 Lis. 09, 16:09)
#13

Myślę, że artykuły o wykorzystaniu C++ w tworzeniu gier 2D byłyby najbardziej atrakcyjne.

l
lenin (śro., 04 Lis. 09, 16:18)
#14

co chyba nawet widać jak narazie po wynikach ankiet :D

XxMichałxX (śro., 04 Lis. 09, 16:37)
#15

napisane przezemnie "PHP!" ma być takim okrzykiem bojowym

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
11 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Carl-bot, Destiny, GMRussell, Tidżi, Threef, Pako, Dyno, szmalu, bagno, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.