O jakim języku oprócz GML chciałbyś zobaczyć artykuły na GMCLAN?

1. C, C++

54%
53%

2. C#

6%
7%

3. PHP

14%
10%

4. Java

6%
13%

5. Pascal, Delphi

11%
9%

6. Visual Basic

3%
2%

7. Ruby

2%
3%

8. Jakiś inny język

6%
5%
Komentarze (łącznie 76, wyświetlam 1 - 15):
XxMichałxX (śro., 04 Lis. 09, 10:56)
#1

PHP!

gnysek (śro., 04 Lis. 09, 10:58)
#2

Skoro zagłosowałeś, to po co jeszcze piszesz to w komentarzu? Myślisz, że ja nie wiem kto na co głosował ?

l
lenin (śro., 04 Lis. 09, 11:18)
#3

Inny język. Czemu? Chciałbym zobaczyć trochę z delphi, cpp, c#i php :P

Muuuuczek567 (śro., 04 Lis. 09, 11:22)
#4

Najlepiej język polski xD

gnysek (śro., 04 Lis. 09, 11:34)
#5

O języku polskim masz artykuły na pwn.pl :D

P
PsichiX (śro., 04 Lis. 09, 11:52)
#6

a miałbym o czym pisać jak by była spora chęć na arty o c++ (oczywiście skupiające się na tworzeniu gier, w końcu to GMClan ;P)

gnysek (śro., 04 Lis. 09, 11:57)
#7

Toż i po to jest ankieta :)

Marek Siemaszko (śro., 04 Lis. 09, 13:31)
#8

C+, PHP, Pascal oraz java :D

P
PsichiX (śro., 04 Lis. 09, 13:33)
#9

osobiscie uwazam ze pascal powinien byc juz zapomniany - podajcie mi powod do jego uzywania

Wojzax (śro., 04 Lis. 09, 13:33)
#10

Wali mnie to szczerze mówiąc, więc zaznaczyłem jakiś inny język. :)

l
lenin (śro., 04 Lis. 09, 14:51)
#11

Pascal to chyba tylko do szkoły się przyda, bo w niektórych szkołach jeszcze go uczą, i tyle

Kargul (śro., 04 Lis. 09, 15:28)
#12

PHP oczywiście

Maximal (śro., 04 Lis. 09, 16:09)
#13

Myślę, że artykuły o wykorzystaniu C++ w tworzeniu gier 2D byłyby najbardziej atrakcyjne.

l
lenin (śro., 04 Lis. 09, 16:18)
#14

co chyba nawet widać jak narazie po wynikach ankiet :D

XxMichałxX (śro., 04 Lis. 09, 16:37)
#15

napisane przezemnie "PHP!" ma być takim okrzykiem bojowym

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, LeD, Carl-bot, Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Kalor, Threef, RogerDodg3r, Uzjel, s..., Chell, Moldis, Pako, Murrri, Sporek, Dyno, Deusald, szmalu, Morro, p..., Kandif, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, g..., GreenClover, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.