Engine gry Snake

Bardzo prosty, a zarazem czytelny przykład na zrobienie gry Snake w Game Makerze 6.

Autor: Marmot

Rozmiar
328 KB
Autor
Marmot
Ocena
7/10
6 głosów
Komentarze
Komentarze (łącznie 27, wyświetlam 1 - 15):
FIREMARK (Czw., 02 Cze. 05, 21:55)
#1

Nice:D

~ (Sob., 11 Cze. 05, 20:46)
#2

471.

b
bigshark (Sob., 11 Cze. 05, 20:58)
#3

uuuuu marna prowokacja . przeciez wszyscy wiemy że 472 więc nie wciskaj nam tu kitu że 471, i tak nie damy sie nabrać, nikt nie jest tu az tak gupi zeby nie wiedzial ze to jest 472. Ale na wszelki wypadek nie wypisuj takich głupot bo ktoś może " przez przypadek" uwierzyc ze 471 i co wtedy będzie?!?!

Tymon (Sob., 11 Cze. 05, 21:59)
#4

-.-*

Porąbało rybe w wodzie.

b
bigshark (Nie., 12 Cze. 05, 07:29)
#5

co? jak to? Przeciez 472, czyzbys uwierzył tajemniczemu ~ ze to jest 471??

C
~CJ (Pon., 11 Lip. 05, 16:07)
#6

o co wam chodzi z tym 472 lub 471 bo nie czaje

Marmot (Pon., 11 Lip. 05, 16:15)
#7

A kto czai o co chodzi Bigsharkowi.

dziadekkleofas (śro., 13 Lip. 05, 10:32)
#8

Może mu chodzi o swój iloraz inteligencji? (na minusie) ;p

A
~Anetya (Sob., 23 Lip. 05, 12:42)
#9

ze tak powiem: O CO TU BIEGA??

Marmot (Sob., 23 Lip. 05, 15:02)
#10

Ale z czym? Z przykładem czy komentarzami?

dziadekkleofas (Sob., 23 Lip. 05, 16:34)
#11

Z 471

Pietrus_paN (Sob., 23 Lip. 05, 18:49)
#12

Tu nic nie biega to po pierwsze.

krychu90 (Nie., 24 Lip. 05, 20:35)
#13

A po drugie???

Marmot (Nie., 24 Lip. 05, 20:59)
#14

A po drugie, to jest przykład Marmota, a po trzecie, jak ktoś znowu wyskoczy z jakimś 472 to kasuję!

f
~filoman (Sob., 30 Lip. 05, 13:45)
#15

moim zdaniem powinno być tak że jeśli wężyk wyjdzie za ekran to powinno być koniec gry

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 70 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 16 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.19.0

wydana 31 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 Borek
(~ostatnie 15 minut)
Discord
39 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, p..., GibkiKaktus, Kuzyn, GMRussell, fervi, r..., Threef, RogerDodg3r, s..., Murrri, Jarkozpl, Dyno, szmalu, OdrzuconyKrakers, Kandif, Skovv, Danieo, Arrekin, Tidżi, 21Lancz, Mtax, g..., Voytec, GreenClover, l..., Cebul, Borek, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?