Anaglif i Surfacesy 3D

Przykład ukazujący technikę anaglifu (przestrzennego obrazu oglądanego za pomocą specjalnych okularów, zwykle czerwono-niebieskich) oraz sposób na obsługę surfacesów w trybie 3D (technika nadająca się do efektów takich jak lustra, portale, postprocessing obrazu (HDR, np. efekt Bloom), i tym podobnych).

Autor: PsichiX http://psichix.com

Rozmiar
133 KB
Autor
Ocena
8/10
24 głosy
Komentarze
Komentarze (łącznie 33, wyświetlam 1 - 15):
Roki (śro., 24 Lut. 10, 18:49)
#1

PsichiX, dałeś sobie 10?

P
PsichiX (śro., 24 Lut. 10, 18:50)
#2

ja siebie nie oceniam :P

Roki (śro., 24 Lut. 10, 18:54)
#3

Dobra xD Nie oceniam, bo nie potrzebne mi 3D i w ogóle, ale fajne, może mi się przyda, nie sądziłem że można takie rzeczy w GM robić :D Dlaczego autorem jest Psichix, a nie ΨΧΞ?

gnysek (śro., 24 Lut. 10, 18:56)
#4

Bo taki ma login. Wyświetlany nick to co innego.

Robert Prus (śro., 24 Lut. 10, 19:05)
#5

Na yoyo są takie same przykłady, porównam sobie które lepsze :]

gnysek (śro., 24 Lut. 10, 19:11)
#6

Takie same czy podobne? Bo to różnica.

P
PsichiX (śro., 24 Lut. 10, 19:15)
#7

where? zapodaj, bo ja tam tylko w dllki zagladam a nie chce byscie mi cos zarzucali bron boze

markar (śro., 24 Lut. 10, 19:53)
#8

Psyś, masz odemnie wieeeelki +, ten kwadratowy mórek wyłazi mi z ekranu! ;))))

Robert Prus (śro., 24 Lut. 10, 21:49)
#9

Takie same w działaniu, o to mi chodzi...

P
PsichiX (Czw., 25 Lut. 10, 07:21)
#10

aha, no chyba że tak :)

swoją drogą, ktoś ciągle zaniża oceny z tego co widzę, czyżby ktoś cierpiał na zazdrość? xD

BTW. I tak wiem że te przykłady są zajebiste, nieprzeciętne i na prawdę przydatne, więc i tak nie przejmuje się ewentualną złą oceną :D

E
Egzekutor (Czw., 25 Lut. 10, 08:43)
#11

Dam 10 żeby wyrównać :P Co do przykładów to fajne :* ;p

gnysek (Czw., 25 Lut. 10, 13:25)
#12

PsichiX: dlaczego zaniża? Może ktoś uznał, że taka powinna być. Akurat redaktorzy powinni mieć wyj***ne na oceny.

P
PsichiX (Czw., 25 Lut. 10, 13:26)
#13

no i mam :D
"BTW. I tak wiem że te przykłady są zajebiste, nieprzeciętne i na prawdę przydatne, więc i tak nie przejmuje się ewentualną złą oceną" ;D

eltix (Czw., 25 Lut. 10, 15:53)
#14

"te przykłady są zajebiste, nieprzeciętne" :) true

maciej-01 (Czw., 25 Lut. 10, 17:06)
#15

ja dałem pierwszy 10 =D
i tak 10 =D

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 70 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 16 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.19.0

wydana 31 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 Borek
(~ostatnie 15 minut)
Discord
39 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Grela, Alice, HappyOrange, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, p..., GibkiKaktus, Kuzyn, GMRussell, Radek Ignatów, r..., Threef, s..., Murrri, Jarkozpl, yazaa, Dyno, szmalu, OdrzuconyKrakers, Kandif, Skovv, Danieo, antek, 21Lancz, Mtax, g..., Voytec, GreenClover, l..., Cebul, Borek, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?