Linki do ciekawych stron

Wesołych Świąt!

Z okazji świąt zespół gmclan.org wszystkim naszym użytkownikom składa życzenia, zdrowych, szczęśliwych i radosnych świąt, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze z dala od codziennych trosk. No i wielkiego worka z prezentami, których Mikołaj zostawi w tym roku więcej niż zwykle.
A w zbliżającym się wielkimi krokami 2008 roku spełnienia wszystkich marzeń i wielu sukcesów, wytrwałości w dążeniu do celu i jak najwięcej udanych gier.

Komentarze (łącznie 15):
M@ti002 (Pon., 24 Gru. 07, 11:30)
#1

Nawzajem gnysiu :D aj takze sie przylaczam do zyczen :)

gnysek (Pon., 24 Gru. 07, 11:31)
#2

To są życzenia w imieniu całej redakcji :P
Ode mnie, masz tutaj: gnysek.hmt.pl/101

Misztrzunio (Pon., 24 Gru. 07, 11:35)
#3

Złamanych nóg i nieudanych gier ( tego chyba nie muszę życzyć ;p )

R
RaiMajere (Pon., 24 Gru. 07, 11:47)
#4

Złamanych nóg to jeszcze małe piwo. Gorzej złamanych rąk=żadnych gier. Przyłączam się do życzeń. :)

Misiek999 (Pon., 24 Gru. 07, 11:56)
#5

RaistlinBlackRobe, słuszna uwaga z tymi rękami :D a ja życze redakcji gmclanu szczęścia, cierpliwości i fajnej zabawki pod choinkę xD :D

ToMoEXP (Pon., 24 Gru. 07, 11:58)
#6

przyłączam się do życzeń :] obfitego Mikołaja i wystrzałowego sylwestra!

K
KoRn (Pon., 24 Gru. 07, 12:01)
#7

Nawzajem :] THX!

Bixon (Pon., 24 Gru. 07, 12:44)
#8

Nawzajem

maly158 (Pon., 24 Gru. 07, 13:09)
#9

Wzajemnie

k
kryniak (Pon., 24 Gru. 07, 13:21)
#10

Dziękuję :)

gnysek (Sob., 29 Gru. 07, 10:38)
#11

O ja chciałem usunąć we wtorek tego newsa i nie robić ikonki do boku, a widzę, ze ktoś za mnie ją zrobił - no trudno zostawiamy tego newsa :P

Tymon (Sob., 29 Gru. 07, 10:42)
#12

Marudzisz. =D

TeoTN (Sob., 29 Gru. 07, 16:02)
#13

&2U ^^
THX

Ludzix (Sob., 29 Gru. 07, 22:27)
#14

gnysek, newsy są nieżywotne >.>

gnysek (Sob., 29 Gru. 07, 22:51)
#15

sprecyzuj o co chodzi, ja mam tylko 32% z matury próbnej, czytanie ze zrozumieniem mi nawala :P

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?