Linki do ciekawych stron

Wesołych Świąt!

Z okazji świąt zespół gmclan.org wszystkim naszym użytkownikom składa życzenia, zdrowych, szczęśliwych i radosnych świąt, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze z dala od codziennych trosk. No i wielkiego worka z prezentami, których Mikołaj zostawi w tym roku więcej niż zwykle.
A w zbliżającym się wielkimi krokami 2008 roku spełnienia wszystkich marzeń i wielu sukcesów, wytrwałości w dążeniu do celu i jak najwięcej udanych gier.

Komentarze (łącznie 15):
M@ti002 (Pon., 24 Gru. 07, 11:30)
#1

Nawzajem gnysiu :D aj takze sie przylaczam do zyczen :)

gnysek (Pon., 24 Gru. 07, 11:31)
#2

To są życzenia w imieniu całej redakcji :P
Ode mnie, masz tutaj: gnysek.hmt.pl/101

Misztrzunio (Pon., 24 Gru. 07, 11:35)
#3

Złamanych nóg i nieudanych gier ( tego chyba nie muszę życzyć ;p )

R
RaiMajere (Pon., 24 Gru. 07, 11:47)
#4

Złamanych nóg to jeszcze małe piwo. Gorzej złamanych rąk=żadnych gier. Przyłączam się do życzeń. :)

Misiek999 (Pon., 24 Gru. 07, 11:56)
#5

RaistlinBlackRobe, słuszna uwaga z tymi rękami :D a ja życze redakcji gmclanu szczęścia, cierpliwości i fajnej zabawki pod choinkę xD :D

ToMoEXP (Pon., 24 Gru. 07, 11:58)
#6

przyłączam się do życzeń :] obfitego Mikołaja i wystrzałowego sylwestra!

K
KoRn (Pon., 24 Gru. 07, 12:01)
#7

Nawzajem :] THX!

Bixon (Pon., 24 Gru. 07, 12:44)
#8

Nawzajem

maly158 (Pon., 24 Gru. 07, 13:09)
#9

Wzajemnie

k
kryniak (Pon., 24 Gru. 07, 13:21)
#10

Dziękuję :)

gnysek (Sob., 29 Gru. 07, 10:38)
#11

O ja chciałem usunąć we wtorek tego newsa i nie robić ikonki do boku, a widzę, ze ktoś za mnie ją zrobił - no trudno zostawiamy tego newsa :P

Tymon (Sob., 29 Gru. 07, 10:42)
#12

Marudzisz. =D

TeoTN (Sob., 29 Gru. 07, 16:02)
#13

&2U ^^
THX

Ludzix (Sob., 29 Gru. 07, 22:27)
#14

gnysek, newsy są nieżywotne >.>

gnysek (Sob., 29 Gru. 07, 22:51)
#15

sprecyzuj o co chodzi, ja mam tylko 32% z matury próbnej, czytanie ze zrozumieniem mi nawala :P

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Grela, Alice, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, Morro, Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, 21Lancz, g..., Voytec, c..., l..., Borek, moeglich, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?