Linki do ciekawych stron

Czystki w uploaderze

Dziś umożliwiłem redaktorom kasowanie plików jaki i całych katalogów wybranego użytkownika, dlatego też pojawia się prośba: jeśli któryś z redaktorów ma chwilę wolnego niech weźmie się za przeglądanie uploadera i ewentualnie skasuje to co nie jest potrzebne. Miłej zabawy. =)

Pojawiła się też aktualizacja regulaminu dotycząca samego uploadera. Prosił bym o zapoznanie się z jej treścią.

Pojawiły się też drobne zmiany na forum, ale naprawdę drobne - nawet nie zauważycie! =]

Komentarze (łącznie 33, wyświetlam 1 - 15):
k
kryniak (Wto., 24 Kwi. 07, 19:10)
#1

Ja proponuję zacząć od Elvisa.

Black (Wto., 24 Kwi. 07, 19:14)
#2

On tam trzyma kilka tych samych plików, tylko pod losową nazwą. :P

Tymon (Wto., 24 Kwi. 07, 19:26)
#3

I tak już 200MB się zwolniło na serwerze. =P

spyro (Wto., 24 Kwi. 07, 19:27)
#4

Tylko nie czyśćcie bigsharka bo fajne rzeczy tam są :P

Marek Siemaszko (Wto., 24 Kwi. 07, 19:28)
#5

hihi dobry pomysł. Elvis pierwszy xD proponuje jeszcze poinformować kogoś co zostało mu skasowane :P

S
Supavader (Wto., 24 Kwi. 07, 20:15)
#6

Czyskti? wow, to jakieś nowe słowo w Polskim języku! xD

K
Kamilek (Wto., 24 Kwi. 07, 20:19)
#7

Ej jak klikam teraz na Uploader to pelno errorow sie pojaiwa :O

Tymon (Wto., 24 Kwi. 07, 20:30)
#8

Wcale mi nie pomagacie.

Cekol (Wto., 24 Kwi. 07, 20:40)
#9

"Czyskti " xD
A mi nic nie ubyło! Ha! ,i niech tak zostanie... :P

guXio (Wto., 24 Kwi. 07, 20:46)
#10

Nie róbcie nam tego!!!!! NIE!!!!

:P

propaganja (Wto., 24 Kwi. 07, 20:53)
#11

u mnie pustki nie za bardzo jest co kasowac, no moze 2 sredniawe przyklady ;p

Tymon (Wto., 24 Kwi. 07, 20:54)
#12

Wywaliłem ze 2 keygeny. Nie wiem czy coś jeszcze jest. =P

guXio (Wto., 24 Kwi. 07, 20:59)
#13

poszukaj u mnie xD

Tymon (Wto., 24 Kwi. 07, 21:14)
#14

Chcesz to masz.

guXio (Wto., 24 Kwi. 07, 21:21)
#15

Ej no, co ty mi uploadera skasowałeś?

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?