Z jakiej wersji Game Makera korzystasz?

1. 5.3a

2%
2%

2. 6.1 Lite

0%
2%

3. 6.1 Pro

19%
10%

4. 7 Lite

5%
8%

5. 7 Pro

24%
19%

6. 8 Lite

7%
18%

7. 8 Pro

35%
30%

8. Nie korzystam

9%
12%
Komentarze (łącznie 81, wyświetlam 1 - 15):
p
Pivot18 (Pon., 25 Sty. 10, 21:09)
#1

a gdzie gm1?

S
slash (Pon., 25 Sty. 10, 21:09)
#2

Staram się przerzucić na ósemkę, ale przeważa i tak 6.1 pro. Sporadycznie siódemkę odpalę, osobiście - nie trawię.

S
slash (Pon., 25 Sty. 10, 21:10)
#3

Pivot, a gdzie rozum?

Roki (Pon., 25 Sty. 10, 21:12)
#4

GM8 PRO :D

Dawidds (Pon., 25 Sty. 10, 21:18)
#5

Slash, mógłbyś powiedzieć czemu nie trawisz siódemki? Bo nie mogę sobie tego wyobrazić :D

gnysek (Pon., 25 Sty. 10, 21:22)
#6

8 pro :)

maciej-01 (Pon., 25 Sty. 10, 22:07)
#7

gm 6.1 pro =D

Kargul (Pon., 25 Sty. 10, 22:37)
#8

gm 7 pro oczywiście... ta 8 niczym się nie różni od siódemki :P

Jaklub (Pon., 25 Sty. 10, 22:49)
#9

gm 6.1 pro, bo nie chce mi się cackać z SoftWrapem, mimo że mógłbym.

Pablo-GM (Pon., 25 Sty. 10, 23:02)
#10

8 pr0 :D

Dawidds (Wto., 26 Sty. 10, 07:21)
#11

Kargul: Wydajność, nowy edytor kodu, sprity z alphą.
Jak to jest nic to ja jestem Roki :P

Ja podobnie jak Pablo, 8 pr0 :)

S
slash (Wto., 26 Sty. 10, 08:14)
#12

Dawidds, zaskoczyłeś mnie tym :/ . Siódemka wprowadza jedynie te dodatkowe moduły (extensions?), które mi potrzebne nie są. Ósemka góruje, jeśli chodzi o wydajność, ma także ładny edytor tekstu.

Twoje dochodzenia dobiegły końca.

Roki (Wto., 26 Sty. 10, 08:20)
#13

Dawidds: "Jak to jest nic to ja jestem Roki :P" - Dziękuję...

k
klech (Wto., 26 Sty. 10, 11:19)
#14

Oczywiście 6.1. PRO.

4tk (Wto., 26 Sty. 10, 11:26)
#15

8 pro, zostałbym jednak przy 7 bo wielu starych przykładów nie obsługuje, no ale trudno, key już jest opłacony :/

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
11 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Carl-bot, Destiny, GMRussell, Tidżi, Threef, Pako, Dyno, szmalu, bagno, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.