Z jakiej wersji Game Makera korzystasz?

1. 5.3a

2%
2%

2. 6.1 Lite

0%
2%

3. 6.1 Pro

19%
10%

4. 7 Lite

5%
8%

5. 7 Pro

24%
19%

6. 8 Lite

7%
18%

7. 8 Pro

35%
30%

8. Nie korzystam

9%
12%
Komentarze (łącznie 81, wyświetlam 1 - 15):
p
Pivot18 (Pon., 25 Sty. 10, 21:09)
#1

a gdzie gm1?

S
slash (Pon., 25 Sty. 10, 21:09)
#2

Staram się przerzucić na ósemkę, ale przeważa i tak 6.1 pro. Sporadycznie siódemkę odpalę, osobiście - nie trawię.

S
slash (Pon., 25 Sty. 10, 21:10)
#3

Pivot, a gdzie rozum?

Roki (Pon., 25 Sty. 10, 21:12)
#4

GM8 PRO :D

Dawidds (Pon., 25 Sty. 10, 21:18)
#5

Slash, mógłbyś powiedzieć czemu nie trawisz siódemki? Bo nie mogę sobie tego wyobrazić :D

gnysek (Pon., 25 Sty. 10, 21:22)
#6

8 pro :)

maciej-01 (Pon., 25 Sty. 10, 22:07)
#7

gm 6.1 pro =D

Kargul (Pon., 25 Sty. 10, 22:37)
#8

gm 7 pro oczywiście... ta 8 niczym się nie różni od siódemki :P

Jaklub (Pon., 25 Sty. 10, 22:49)
#9

gm 6.1 pro, bo nie chce mi się cackać z SoftWrapem, mimo że mógłbym.

Pablo-GM (Pon., 25 Sty. 10, 23:02)
#10

8 pr0 :D

Dawidds (Wto., 26 Sty. 10, 07:21)
#11

Kargul: Wydajność, nowy edytor kodu, sprity z alphą.
Jak to jest nic to ja jestem Roki :P

Ja podobnie jak Pablo, 8 pr0 :)

S
slash (Wto., 26 Sty. 10, 08:14)
#12

Dawidds, zaskoczyłeś mnie tym :/ . Siódemka wprowadza jedynie te dodatkowe moduły (extensions?), które mi potrzebne nie są. Ósemka góruje, jeśli chodzi o wydajność, ma także ładny edytor tekstu.

Twoje dochodzenia dobiegły końca.

Roki (Wto., 26 Sty. 10, 08:20)
#13

Dawidds: "Jak to jest nic to ja jestem Roki :P" - Dziękuję...

k
klech (Wto., 26 Sty. 10, 11:19)
#14

Oczywiście 6.1. PRO.

4tk (Wto., 26 Sty. 10, 11:26)
#15

8 pro, zostałbym jednak przy 7 bo wielu starych przykładów nie obsługuje, no ale trudno, key już jest opłacony :/

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, LeD, Carl-bot, Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Kalor, Threef, RogerDodg3r, Uzjel, s..., Chell, Moldis, Pako, Murrri, Sporek, Dyno, Deusald, szmalu, Morro, p..., Kandif, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, g..., GreenClover, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.