Czy cut-scenki to ważny element gier ?

1. Tak

74%
65%

2. Nie

19%
21%

3. Nie wiem

8%
15%
Komentarze (łącznie 28, wyświetlam 1 - 15):
D
Dawka83 (Wto., 27 Paź. 09, 16:40)
#1

nie wiem

Wojzax (Wto., 27 Paź. 09, 16:44)
#2

W FPSach owszem.

D
Dawka83 (Wto., 27 Paź. 09, 17:00)
#3

właśnie zależy jaka to gra ...

Roki (Wto., 27 Paź. 09, 17:20)
#4

Ja dałem tak :P

propaganja (Wto., 27 Paź. 09, 17:25)
#5

tak szczególnie jeśli robi się je dłużej niż samą grę :D

l
lenin (Wto., 27 Paź. 09, 17:29)
#6

hah, ankieta powstała z powodu Propy xD

E
Egzekutor (Wto., 27 Paź. 09, 17:32)
#7

Moim zdaniem tak :)

Misiek999 (Wto., 27 Paź. 09, 17:40)
#8

jak są ciekawe to czemu nie, gra napewno na tym zyskuje.

L
Lechu4444 (Wto., 27 Paź. 09, 18:49)
#9

w każdych grach się przydają no chyba że tworzysz Catch the Clown'a, to zawsze jakieś urozmaicenie, z reszto całej fabuły w grze nie przedstawisz, a zwykłe dialogi są nudne

J
Japanstache (Wto., 27 Paź. 09, 19:05)
#10

Nie, dobra powinna przekazać fabułę w czasie rozgrywki.

gnysek (Wto., 27 Paź. 09, 19:15)
#11

Tak, ankieta powstała z powodu propy, ale też dla tego, że ostatnio jak wiecie dużo grałem w Uncharted, w którym cutscenki są naprawdę filmowe, jak i cała gra, która zebrana do kupy stanowi po prostu 10 godzinny film pokroju Indiany Jonesa (poszukiwanie skarbów i rozwiazywanie największych zagadek historii, w części pierwszej El Dorado, w części drugiej wyprawa Marco Polo). Nie wspomnę o Metal Gear Solid, w którym Cut-scenki stanowią 70% gry i 200% fabuły.

Woock (Wto., 27 Paź. 09, 19:43)
#12

Ważny element - nie.
Potężne narzędzie - tak.

Ostatnio grałem w Fahrenheita i ou men. Może i kretyńska fabuła, ale filmowszej gry nie widziałem.

Nikas (Wto., 27 Paź. 09, 19:48)
#13

brakuje mi opcji pośrednio czy cuś
zaznaczyłem nie

propaganja (Wto., 27 Paź. 09, 20:04)
#14

to co dopiero będzie jak heavy rain wyjdzie. Dla takiej gry kupiłbym ps3 *(jakbym był troche bogatszy)*

Kargul (Wto., 27 Paź. 09, 21:46)
#15

Są bardzo ważne dla fabuły gry a najbardziej do FPS'ów. W metroidzie cu-scenki wymiatają :D

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
11 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Carl-bot, Destiny, GMRussell, Tidżi, Threef, Pako, Dyno, szmalu, bagno, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.