Czy cut-scenki to ważny element gier ?

1. Tak

74%
65%

2. Nie

19%
21%

3. Nie wiem

8%
15%
Komentarze (łącznie 28, wyświetlam 1 - 15):
D
Dawka83 (Wto., 27 Paź. 09, 16:40)
#1

nie wiem

Wojzax (Wto., 27 Paź. 09, 16:44)
#2

W FPSach owszem.

D
Dawka83 (Wto., 27 Paź. 09, 17:00)
#3

właśnie zależy jaka to gra ...

Roki (Wto., 27 Paź. 09, 17:20)
#4

Ja dałem tak :P

propaganja (Wto., 27 Paź. 09, 17:25)
#5

tak szczególnie jeśli robi się je dłużej niż samą grę :D

l
lenin (Wto., 27 Paź. 09, 17:29)
#6

hah, ankieta powstała z powodu Propy xD

E
Egzekutor (Wto., 27 Paź. 09, 17:32)
#7

Moim zdaniem tak :)

Misiek999 (Wto., 27 Paź. 09, 17:40)
#8

jak są ciekawe to czemu nie, gra napewno na tym zyskuje.

L
Lechu4444 (Wto., 27 Paź. 09, 18:49)
#9

w każdych grach się przydają no chyba że tworzysz Catch the Clown'a, to zawsze jakieś urozmaicenie, z reszto całej fabuły w grze nie przedstawisz, a zwykłe dialogi są nudne

J
Japanstache (Wto., 27 Paź. 09, 19:05)
#10

Nie, dobra powinna przekazać fabułę w czasie rozgrywki.

gnysek (Wto., 27 Paź. 09, 19:15)
#11

Tak, ankieta powstała z powodu propy, ale też dla tego, że ostatnio jak wiecie dużo grałem w Uncharted, w którym cutscenki są naprawdę filmowe, jak i cała gra, która zebrana do kupy stanowi po prostu 10 godzinny film pokroju Indiany Jonesa (poszukiwanie skarbów i rozwiazywanie największych zagadek historii, w części pierwszej El Dorado, w części drugiej wyprawa Marco Polo). Nie wspomnę o Metal Gear Solid, w którym Cut-scenki stanowią 70% gry i 200% fabuły.

Woock (Wto., 27 Paź. 09, 19:43)
#12

Ważny element - nie.
Potężne narzędzie - tak.

Ostatnio grałem w Fahrenheita i ou men. Może i kretyńska fabuła, ale filmowszej gry nie widziałem.

Nikas (Wto., 27 Paź. 09, 19:48)
#13

brakuje mi opcji pośrednio czy cuś
zaznaczyłem nie

propaganja (Wto., 27 Paź. 09, 20:04)
#14

to co dopiero będzie jak heavy rain wyjdzie. Dla takiej gry kupiłbym ps3 *(jakbym był troche bogatszy)*

Kargul (Wto., 27 Paź. 09, 21:46)
#15

Są bardzo ważne dla fabuły gry a najbardziej do FPS'ów. W metroidzie cu-scenki wymiatają :D

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, LeD, Carl-bot, Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Kalor, Threef, RogerDodg3r, Uzjel, s..., Chell, Moldis, Pako, Murrri, Sporek, Dyno, Deusald, szmalu, Morro, p..., Kandif, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, g..., GreenClover, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.