Czy Sylwestra znowu spędzisz przed komputerem?

1. Tak, znowu

20%
57%

2. Tak, ale w zeszłym roku ruszyłem się z domu

16%
2%

3. Nie, jestem szalonym imprezowiczem

63%
41%
Komentarze (łącznie 61, wyświetlam 1 - 15):
U
Utermiko (Sob., 29 Gru. 12, 23:33)
#1

nie jestem szalonym imprezowiczem, ale w tym roku gdzieś się ruszam :)

Piotrek1910 (Sob., 29 Gru. 12, 23:36)
#2

Niestety przed kompem :/.

Threef (Sob., 29 Gru. 12, 23:39)
#3

A gdzie "Będę grał w grę"?

kaszan88 (Sob., 29 Gru. 12, 23:45)
#4

A jaką grę?? :D

HuderLord (Sob., 29 Gru. 12, 23:46)
#5

Moja impreza składa się z 2 kumpli liczy się? :D

U
Utermiko (Sob., 29 Gru. 12, 23:47)
#6

TOMB RAIDER

Wojtas (Sob., 29 Gru. 12, 23:50)
#7

Szalony imprezowicz przed telewizorem zamiast przed kompem :D. Ale chyba u kumpla przed kompem.

kaszan88 (Sob., 29 Gru. 12, 23:51)
#8

Hunder ja kiedyś organizowałem sylwka i przyszły dwie osoby. Jedzenia nakupiłem i przygotowałem dla 10 xD

Wojtas (Nie., 30 Gru. 12, 00:09)
#9

Hunder a ja nie ogarniam jak np. Gimbusiarnia szpanuje na alkohol i jacy są wtedy dorośli. Noby z nich

HuderLord (Nie., 30 Gru. 12, 00:24)
#10

Kaszan znam to i to bardzo dobrze :D Teraz nas jest mało bo podorastaliśmy i większość moich kumpli zwiało do warszawy a niektórzy do anglii.

X
Black (Nie., 30 Gru. 12, 00:44)
#11

Gaming night, całą noc z kumplem będziemy naparzać w gierki :)

Threef (Nie., 30 Gru. 12, 00:47)
#12

Zazdroszczę wam. :/ Ja pewnie jak zwykle spruję się jak szmata.

Piotrek1910 (Nie., 30 Gru. 12, 01:37)
#13

Ja tez wojo. Ja to widze tak: gimbusy palac i pijac sadza, ze niby sa dorosli a to swiadczy tylko o ich dziecinnosc. ( sam jestem gimbusem ale tak nie robie) ps. Sorry za bledy ortog. ale pisze teraz na fonie.

kaszan88 (Nie., 30 Gru. 12, 02:18)
#14

Ta ankieta to śmiech!! Wszystkie odpowiedzi powinny być "Tak". "Jestem szalonym imprezowiczem"?? Że ktoś tu się zarejestrował niby przez przypadek?? Jasne, że przesiedzimy przed kompem. Mogłoby to być nawet stwierdzenie a nie ankieta. "Znowu przesiedzę sylwestra przed kompem <jupi>":D

kaszan88 (Nie., 30 Gru. 12, 02:24)
#15

To był żart oczywiście. Nie musicie mnie za niego wpisywać na listę "ludzi którym trzeba sklepać mordę" :D
A telefon Piotrka to stary kawalarz i zmienia poprawnie napisane wyrazy na wyrazy z błędami.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.