BirdX

Gra z pierwszego konkursu GMCLAN, która zajęła 2 miejsce. Limit czasowy na tworzenie jednej gry wynosił zaledwie 1 TYDZIEŃ.

Autor: Ranma_man gmclan.org

BirdX
BirdX
BirdX
BirdX
BirdX
Rozmiar
8 MB
Autor
Ocena
8/10
9 głosów
Komentarze
Komentarze (łącznie 20, wyświetlam 1 - 15):
Ranma_man (Wto., 18 Paź. 05, 17:42)
#1

Jakby ktoś był w posiadaniu reszty, to niech mi przyśle. Zwłaszcza zależy mi na zwycięzcy, Obliteratorze Buziola. Niestety on nie ma wersji konkursowej tylko dalszą edycję, w której wiele się zmieniło.

b
bigshark (Wto., 18 Paź. 05, 18:15)
#2

Z tego co wiem to BeWuO ma na dysku twardym Obliteratora autorstwa Buziola.

Marmot (Wto., 18 Paź. 05, 18:41)
#3

To jest wersja spatchowana Ranma?

b
bigshark (Wto., 18 Paź. 05, 19:20)
#4

Podajcie mi jeszcze jakieś adresy z grami lub programami Ranmamana. Chcę zobaczyć czxy jest lepszy od Buziola i Borka.

Ranma_man (Wto., 18 Paź. 05, 19:49)
#5

A co to za porównanie lepszy czy gorszy? Jeżeli chodzi o całokształt twórczości to tak, daleko mi do Borka i Buziola. Przynajmniej mam na koncie pomoc w gmlu u ww. panów, ale to dawno temu było. :D
Obliterator będzie zaraz na stronie.

Marmot: Chodzi o limit fps, którego niechybnie zapomniałem dorobić przez co na szybszych komputerach szalało? Tak :D

Marmot (Wto., 18 Paź. 05, 20:47)
#6

Ja tą grę zawsze uwielbiałem za muzyczkę i wreszcie będę ją miał znowu :] .

PS. Jak ktoś chce, to mam parę gierek ze starego forum i programów, jak kogoś to interesuje (min. Fight by Yaycash, bardzo grywalna bijatyczka :P ).

Pietrus_paN (Wto., 18 Paź. 05, 21:06)
#7

" (min. Fight by Yaycash, bardzo grywalna bijatyczka :P )."

Chyba 'm.in.' :P

Marmot (Wto., 18 Paź. 05, 21:11)
#8

Czort z tym Pietrus. Pozbieram te gry w kupę i dam do uploadera.

PS. Ranma jednak nie poprawił błędu, że nie da się wyniku wpisać do tabeli.

Ranma_man (Wto., 18 Paź. 05, 21:23)
#9

Jak się nie da, jak się da? :D

Marmot (Wto., 18 Paź. 05, 21:40)
#10

Błąd wyskakuje!

Marmot (Wto., 18 Paź. 05, 21:46)
#11

O LOL, ja nie mogę. Tak dla jaj se wpisałem w eMule tytuł BirdX i oto co znalazłem:
ed2k://|file|BirdX.rar|8038605|C195556D84223B02B2B0E46D12577444|/
xDDD

Ranma_man (Wto., 18 Paź. 05, 21:52)
#12

A skad mam wiedziec JAKI blad i CO PISZE, skoro u mnie nic nie wyskakuje...

Marmot (Wto., 18 Paź. 05, 22:02)
#13

img307.imageshack.us/my.php?image=bladbirdx2sh.jpg - proszę bardzo

Ranma_man (Wto., 18 Paź. 05, 22:27)
#14

Ten blad jest o tyle glupi, ze mi sie nie zdarza a skrypt jest poprawnie napisany, poniewaz w create jest inicjowana ta zmienna bez zadnych wyjatkow i warunkow, wiec to jest chyba blad ... dzialania gm'a na twoim kompie? Komus jeszcze sie tak dzieje?

Marmot (Wto., 18 Paź. 05, 22:35)
#15

Nie wiem czemu tak się dzieje. Na obydwóch systemach u mnie jest ten błąd. Sprawdzałem u kumpla co nie ma GM na kompie, też jest ten błąd. Nie wiem...

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 85 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 31 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 46 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
39 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, 🧁Cupcake🧁, Grela, Nikas, Alice, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, Sporek, pABLO, Fox, Destiny, GMRussell, Tidżi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Uzjel, s..., chleb, Moldis, Murrri, Dyno, szmalu, OdrzuconyKrakers, Kandif, Danieo, bagno, antek, Arrekin, Mtax, Voytec, Cebul, Borek, moeglich, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?