Wykres liniowy

Prosty przykład pokazuje jak po najmniejszej lini oporu narysować wykres liniowy. Przydatny do gier w których pojawiają się dane statystyczne np. wyniki na końcu rozgrywki.

Autor: Uzjel

Rozmiar
10 KB
Autor
Uzjel
Ocena
5/10
4 głosy
Komentarze
Komentarze (łącznie 12):
Piotrek1910 (Pią., 30 Mar. 12, 21:52)
#1

A mam prośbę możecie robić te przykłady na wersję 8 a nie 81 bo ja mam 8 i nie mogę tego otworzyć.

Roki (Pią., 30 Mar. 12, 22:02)
#2

Konwerter poszukaj, są takie co z 8.1 do 8.0 robią :)

U
Utermiko (Pią., 30 Mar. 12, 22:55)
#3

gmc.yoyogames.com/index.php?showtopic=505903 proszę bardzo ;p konwerter gm81>gmk, zresztą podałem też link w SB ;d

HuderLord (Sob., 31 Mar. 12, 00:00)
#4

Kupcie sobie GMa a nie na cracki używacie.

Piotrek1910 (Sob., 31 Mar. 12, 10:19)
#5

HuderLord, ja mam oryginalny nie crackowany.

Tymon (Sob., 31 Mar. 12, 10:29)
#6

To jaki problem używać 8.1?

Piotrek1910 (Sob., 31 Mar. 12, 10:49)
#7

Bo nie mam kasy by kupić se 81.

Tymon (Sob., 31 Mar. 12, 13:10)
#8

Ale kręcisz.

HuderLord (Sob., 31 Mar. 12, 13:40)
#9

Haha większej bzdury nie widziałem. Pioterek skoro masz oryginalny GM8 to update do GM8.1 jest darmowy dla ciebie...

... oh w8 ty masz przecież pirata.

Piotrek1910 (Sob., 31 Mar. 12, 15:14)
#10

Mi się jakoś nie chce zaktualizować.
/

Roki (Sob., 31 Mar. 12, 16:42)
#11

Jasne jasne :o

gnysek (Nie., 01 Kwi. 12, 19:57)
#12

Samo się nie zaktualizuje... btw. konwersja kluczy 8 > 8.1 dotyczyła tylko produktów zakupionych po jakimś tam terminie, ja np. musiałem kupić sobie osobny do 8.1

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 70 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 16 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.19.0

wydana 31 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 Borek
(~ostatnie 15 minut)
Discord
39 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Grela, Alice, HappyOrange, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, p..., GibkiKaktus, Kuzyn, GMRussell, Radek Ignatów, r..., Threef, s..., Murrri, Jarkozpl, yazaa, Dyno, szmalu, OdrzuconyKrakers, Kandif, Skovv, Danieo, antek, 21Lancz, Mtax, g..., Voytec, GreenClover, l..., Cebul, Borek, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?