Linki do ciekawych stron

Jeszcze nowsze linki!

Zauważyłem (razem z Dawidsem zresztą), że w linkach nie ma żadnych odnośników do stron rodzimych twórców gier. Już się tym zajęliśmy - dodaliśmy hyperlinki* do websiteów* tych najważniejszych creatorów*.

Szybki link

* - Ale wysunąłem z angielszczyzną, nie? :)

Komentarze (łącznie 7):
Marmot (Sob., 13 Lis. 04, 13:14)
#1

Super reklama dla waszej nie działającej strony :P

Dawidsu (Beaver Interactive) (Sob., 13 Lis. 04, 15:14)
#2

Rzeczywiście straaaszna reklama... -_- Strona nie działa nie z naszej winy... Poza tym jeśli jesteśmy twórcami gier to mamy prawo... a nawet obowiązek dać siebie do tych linków... :>

P
~Pociosław (Sob., 13 Lis. 04, 16:13)
#3

A jak tam wasza strona, towarzyszu Marmocie? :D Nowa wersja naszej będzie w grudniu, tak jak już pisałem.

Marmot (Sob., 13 Lis. 04, 16:26)
#4

Ale jaka strona? AAGM już ma nową wersję. Magic Soft, to jak dojdzie do porozumienia wszystkich członków i jeżeli będzie im się chciało dalej robić gry. Narazie ja się podpisuję jako Marmot Entertainment :P

P
~Pacio (Sob., 13 Lis. 04, 22:18)
#5

Chodzi właśnie o Marmot Entertainment, czyli Programy Marmota.

Marmot (Sob., 13 Lis. 04, 22:27)
#6

Programy Marmota czyli obecnie Marmot Entertainment nie ma strony. Oficjalną stroną grupy, jest AAGM, a później Garden cKombat Official Site.

P
~PAcio (Sob., 13 Lis. 04, 23:19)
#7

No własnie: "obecnie (...) nie ma strony". O to mi właśnie chodziło - przyganiał kocioł garnkowi... Skończmy już tą dyskusję.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 81 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 27 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 42 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
43 użytkownicy online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Nikas, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, Cosplyfanka, Wielki Druid, Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tidżi, Radek Ignatów, PhysX ᴺⱽᴵᴰᴵᴬ, r..., Threef, s..., Moldis, Pako, Murrri, Jarkozpl, yazaa, Sporek, Dyno, Deusald, szmalu, Ulti, Kandif, Skovv, Danieo, bagno, Arrekin, Mtax, g..., Voytec, Cebul, moeglich, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?