Linki do ciekawych stron

Komentarze (łącznie 32, wyświetlam 1 - 15):
I am vader (śro., 19 Lut. 14, 20:35)
#1

Braffo

TeeGee (śro., 19 Lut. 14, 20:48)
#2

Dzięki! :)

kaszan88 (śro., 19 Lut. 14, 22:00)
#3

Gratulacje!!! :)

Nikas (Czw., 20 Lut. 14, 00:05)
#4

No kuhwa, zamierzam pojawić się na WGK w tym roku i jak się uda to na Digital Frontiers więc gramy w contrę. Albo nie gramy, ale wiesz co jest. :D
Gzgzgz.

s
szmalu (Czw., 20 Lut. 14, 09:55)
#5

Super, gratulacje mocno :D

gnysek (Czw., 20 Lut. 14, 13:27)
#6

Ja o DD myślę, o ile nie przegapię wejściówek i dorobię się samochodu.

TeeGee (Czw., 20 Lut. 14, 13:41)
#7

DD jest zajebiste. Przynajmniej w zeszłym roku było, ale w tym też się zapowiada świetnie. Chyba najlepsza krajowa impreza.

gnysek (Czw., 20 Lut. 14, 15:47)
#8

No a ja teraz z racji bycia znów singlem spokojnie sobie mogę pozwolić na hotelik, dojazd i imprezkę ;) Ostatni raz jak piliśmy piwo to nad ArcMagi pracowałeś, także ten ;)

M
Mr_Kubzon (Czw., 20 Lut. 14, 17:33)
#9

Serdeczne gratulacje! Życzę dalszych sukcesów.

ANtY (Czw., 20 Lut. 14, 22:45)
#10

DD w tym roku wejściówka płatna :<

kiedy to jest?
bo nie wiem, czy do tego czasu jeszcze będę w krakowie mieszkau

TeeGee (Pią., 21 Lut. 14, 00:19)
#11

8-9 maja. Tu więcej info: digitaldragons.pl

Ogólnie zapowiada się wypas, bo będzie sporo zagranicznych gości. W tym Chris Priestman (ten co kiedyś robił IndieStatik) i inni dziennikarze - dobra okazja, żeby ich na żywca "zarwać" ;).

ANtY (Pią., 21 Lut. 14, 00:30)
#12

jak sie umie po zagranicznemu napieprzać to pewnie :d

TeeGee (Pią., 21 Lut. 14, 00:34)
#13

Przecież umiesz. :P

ANtY (Pią., 21 Lut. 14, 01:08)
#14

ta, ostatnio spotykam amerykana z pracy na mieście
on: hi
ja: hi
on: how's it going?
ja: yyy..... (30 sekund)
wsiadłem do tramwaju który podjechał i tyle z gadania, jak ja po polsku ledwo co mówie a tu taki stres z amerykanem jeszcze :/

gnysek (Pią., 21 Lut. 14, 10:15)
#15

Haha, ja mieszkałem z takim amerykaninem co jest komentatorem growym w różnych ligach :D Jak z nim rozmawiałem, czułem się jakbym właśnie miał wywiad na żywo w TV z Jimmym Kimmelem albo kimś takim :P

Ja się pewnie pojawię, ale jak mówię, kwestia tego czy wejściówki się nie rozejdą za szybko.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 70 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 16 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.19.0

wydana 31 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
39 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Grela, Alice, HappyOrange, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, p..., GibkiKaktus, Kuzyn, GMRussell, Radek Ignatów, r..., Threef, s..., Murrri, Jarkozpl, yazaa, Dyno, szmalu, OdrzuconyKrakers, Kandif, Skovv, Danieo, antek, 21Lancz, Mtax, g..., Voytec, GreenClover, l..., Cebul, Borek, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?