Linki do ciekawych stron

To już oficjalne - nasz człowiek w YoYoGames

Dokładnie 4 tygodnie temu Mike przysłał mi mejla z propozycją pracy w YoYoGames. CV, próbki kodu, proste zadania testowe, wizyta w Szkocji i dziś można już powiedzieć to oficjalnie: od lutego będę programistą GML w YoYoGames (Junior Dev), zajmującym się nowymi grami (głównie) na iPhone oraz Androidy, oraz testami i lokalizacją kolejnych wersji GameMakera.
Dobry prezent nie tylko pod choinkę, ale też na 10 lat istnienia GMCLANu które przypadają właśnie w przyszłym roku :)

Komentarze (łącznie 51, wyświetlam 1 - 15):
Skowron1993 (Wto., 20 Gru. 11, 18:59)
#1

Wielkie gratulacje!

ALT (Wto., 20 Gru. 11, 19:06)
#2

Super,może nam załatwi darmowego 5Spice :>

gnysek (Wto., 20 Gru. 11, 19:07)
#3

Hahaha, jak już Studio wyjdzie oficjalnie to uproszę o jeden klucz na Ligę 24 :)

kt1117 (Wto., 20 Gru. 11, 19:10)
#4

Wy to jednak materialiści.

k
karolo320 (Wto., 20 Gru. 11, 19:28)
#5

weź od razu całą zgrzewke!

ALT (Wto., 20 Gru. 11, 19:40)
#6

..PIWA!

Skowron1993 (Wto., 20 Gru. 11, 19:51)
#7

@ALT, zapytaj mamusi -.-

bedziom (Wto., 20 Gru. 11, 20:07)
#8

Congratulations, Gnysek! ;)

arek1996 (Wto., 20 Gru. 11, 20:15)
#9

Wielkie brawa i gratulacje!
Powodzenia!

Revusek (Wto., 20 Gru. 11, 20:28)
#10

Gnysek, pewnie się tego nie spodziewałeś, mhh? ;)

Threef (Wto., 20 Gru. 11, 20:33)
#11

Żeby nie było to też napiszę że Ci gratuluję!

gnysek (Wto., 20 Gru. 11, 20:36)
#12

Propozycji się nie spodziewałem. Finału - owszem :)

Revusek (Wto., 20 Gru. 11, 20:38)
#13

To fajnie, możliwe że będziemy mieli teraz większy wpływ na gm'a :)

Uzjel (Wto., 20 Gru. 11, 20:56)
#14

Skoro GM 9.0 ma być zlokalizowany, to przydałoby się dokumentację dokończyć :/ Jeszcze raz gratuluję!

Revusek (Wto., 20 Gru. 11, 21:18)
#15

Uzjel ma rację. Polska dokumentacja bardziej przyciągnie ludzi do gm'a, dzięki czemu zyska dużą popularność.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 70 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 16 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.19.0

wydana 31 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
39 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Grela, Alice, HappyOrange, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, p..., GibkiKaktus, Kuzyn, GMRussell, Radek Ignatów, r..., Threef, s..., Murrri, Jarkozpl, yazaa, Dyno, szmalu, OdrzuconyKrakers, Kandif, Skovv, Danieo, antek, 21Lancz, Mtax, g..., Voytec, GreenClover, l..., Cebul, Borek, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?