Linki do ciekawych stron

Szczecin GameShow 2011

W dniach 21 - 22 maja odbędzie się druga edycja Szczecin Games Show - imprezy na której GMCLAN i Gear-Studio miało własne stoisko ;)

Szczegóły tego co przygotujemy wkrótce, a o samej imprezie na bieżąco tutaj: gameshow.szczecin.pl

Komentarze (łącznie 42, wyświetlam 1 - 15):
Borek (Wto., 01 Mar. 11, 13:07)
#1

O kurde, szybko, minęło pół roku, będzie trzeba ostro zapieprzać z Alienami :D

gnysek (Wto., 01 Mar. 11, 13:11)
#2

I z Almorą. Ale teraz można będzie zabrać PS3, Move, zrobić plakaty, konkursy - jak dostaniemy takie samo stoisko, to będzie istny szał!

gnysek (Wto., 01 Mar. 11, 13:28)
#3

facebook.com/event.php?eid=129606557110512

ANtY (Wto., 01 Mar. 11, 14:44)
#4

to dwa meichy już tylko

gnysek (Wto., 01 Mar. 11, 15:00)
#5

Prawie trzy.

Borek (Wto., 01 Mar. 11, 15:11)
#6

Tak czy inaczej jest naprawdę mało czasu. Organizacja, przygotowanie wszystkiego itd. Jak dobrze pójdzie to będę miał prawko akurat na maj, a wtedy to na mięciutko będzie :)

gnysek (Wto., 01 Mar. 11, 15:15)
#7

Duże głośniki i te sprawy... trzeba hostessę znaleźć.

ANtY (Wto., 01 Mar. 11, 15:15)
#8

Kurde, chętnie bym pojechał, ale... sam nie wiem.

Borek (Wto., 01 Mar. 11, 15:17)
#9

Ostatnio fano robił za hostessę :P Zaczepiał ludzi i promował gear-studio :D

gnysek (Wto., 01 Mar. 11, 15:25)
#10

Nie, to musi być jakaś babka skąpo ubrana :D

B
kapior (Wto., 01 Mar. 11, 15:55)
#11

poróbcie jakieś fotki dla tych których nie będzie!

Uzjel (Wto., 01 Mar. 11, 16:02)
#12

Chyba się przejadę ;)

baca (Wto., 01 Mar. 11, 16:15)
#13

gnysek – Ja się zgłaszam.

Borek (Wto., 01 Mar. 11, 16:21)
#14

Ciekawe czy znowu będzie odgrzewane KFC, czy może coś innego :) Możliwe że tym razem odgrzewany mcDonald :D albo postawią jakiegoś Turka z kebabem.

gnysek (Wto., 01 Mar. 11, 16:34)
#15

Kebab byłby najlepszy. McDonalda chyba odgrzewać się nie da. Tak czy siak pewnie jakąś pizzę się zamówi tym razem.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 84 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 30 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 45 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
34 użytkownicy online na discordzie:
Miłosz, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, Fox, GibkiKaktus, Wielki Druid, Kuzyn, GMRussell, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, r..., s..., Murrri, firemark, Sporek, Dyno, szmalu, Morro, OdrzuconyKrakers, Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, Mtax, l..., Cebul, Borek, h..., Nero
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?