Linki do ciekawych stron

OxGames Challenge

Chcecie wygrać oryginalne Dragon Age : Początek, smycz ZTG2010 lub jojo z YoYoGames? Nic prostszego, wystarczy wziąć udział w konkursie OxGames Challenge na naszym forum. Do zrobienia jest gra o tematyce bitwy morskiej (ja tu widzę wachlarz opcji), termin upływa 17 września, więc nie czekajcie i do pracy!

Arena : OxGames Challenge

Komentarze (łącznie 9):
wikku9 (śro., 11 Sie. 10, 17:27)
#1

jak mają być dostarczane te nagrody? ;o

Uzjel (śro., 11 Sie. 10, 17:27)
#2

drogą kurierską.

guxio (śro., 11 Sie. 10, 17:50)
#3

Kurierską? To się nieźle wybulisz, lepiej by było poleconym pocztą puścić ;d

Uzjel (śro., 11 Sie. 10, 17:58)
#4

wybulę, nie wybulę. Sponsor wysyła :) Jak będzie ruch to nie będzie to ostatni konkurs.

gnysek (śro., 11 Sie. 10, 19:44)
#5

wikku9, to, że mama Ci daje 10 złotych kieszonkowego nie znaczy, że innych też nie stać wysłać nagród. Tym bardziej, ze listem poleconym to będzie z 5-6 złotych z kopertą bąbelkową, a nie nie wiadomo ile.

eltix (śro., 11 Sie. 10, 21:11)
#6

i wszystko jasne, nie ma co sie bulwersować, bo większość społeczności gmclanu to osoby poniżej 18

Nirvana93 (Czw., 12 Sie. 10, 08:43)
#7

etam, wole sobie w statki z ojcem zagrać

Wojzax (śro., 08 Wrz. 10, 17:17)
#8

O, akurat zrobiłem grę o tej tematyce.

magnusarias (Czw., 09 Wrz. 10, 15:21)
#9

To daj im swój "projekt".

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 84 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 30 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 45 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 SolFar
(~ostatnie 15 minut)
Discord
42 użytkownicy online na discordzie:
Miłosz, Papaj, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, Fox, Wielki Druid, Kuzyn, GMRussell, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Radek Ignatów, r..., Threef, Uzjel, s..., Chell, Murrri, firemark, Sporek, Dyno, Deusald, szmalu, OdrzuconyKrakers, Kandif, bagno, antek, Arrekin, 21Lancz, Mtax, MrTesterr, Voytec, Cebul, Borek, Krzysiek1250, h..., Shockah, PanPupa
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?