Linki do ciekawych stron

Małe zmiany w redakcji.

Lipiec zaczyna nam się zmianami personalnymi.

Decyzją Ranmusa nowym kolejnym adminem został PsichiX.
Swoją rezygnację ze stanowiska moderatora złożył natomiast Marmot.

Komentarze (łącznie 36, wyświetlam 1 - 15):
P
PsichiX (śro., 07 Lip. 10, 21:44)
#1

Bądźcie grzeczni, bo pogryzę :D

DarliX (śro., 07 Lip. 10, 21:46)
#2

Jedna dobra wiadomość, druga zła :( Mój stan emocjonalny jest neutralny.

eltix (śro., 07 Lip. 10, 22:22)
#3

heee ja mam twarde kości

E
Egzekutor (śro., 07 Lip. 10, 22:30)
#4

No gratulacje PsichiX :)

Tymon (Czw., 08 Lip. 10, 01:19)
#5

Gratuluję.

gnysek (Czw., 08 Lip. 10, 09:30)
#6

A Ty Tymon kiedy wracasz? Wiesz, że dla mnie to są dwa kliknięcia w ACP.

CTRL (Czw., 08 Lip. 10, 11:22)
#7

MARMOT!! I hate YOU! błę błe <crying> Ale YXE gratuluję! nie wiem czy mam się cieszyc czy płakac :><

Assassin (Czw., 08 Lip. 10, 12:42)
#8

Ani to ani to.

Cekol (Czw., 08 Lip. 10, 12:43)
#9

PsichiX po cichu będzie zmieniał Gmclan na XenoNclan :D
Nie no, zapowiada się ciekawie :)

P
PsichiX (Czw., 08 Lip. 10, 12:47)
#10

oj tam, przesadzasz ;p forum xenona bylo za pozwoleniem Ranmy :P

DarliX (Czw., 08 Lip. 10, 13:30)
#11

Czyżby czasy Xenon GMC?

P
PsichiX (Czw., 08 Lip. 10, 13:32)
#12

nie do końca, ja mam tylko wydzielone forum :P

M@ti002 (Czw., 08 Lip. 10, 15:38)
#13

Hehe cos tak czulem ze sie czegos ciekawego dowiem jak wbije na GMC i prosze =D gz Psichix =)

L
Lechu4444 (Czw., 08 Lip. 10, 15:57)
#14

już wczoraj rano widziałem że Psyhix został adminem życzę miłej pracy :D

kraznal (Czw., 08 Lip. 10, 16:31)
#15

Psyś na prezydenta ! :D

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 72 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 18 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.19.0

wydana 33 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 Adriann
(~ostatnie 15 minut)
Discord
48 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, 🧁Cupcake🧁, Grela, Nikas, Alice, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, Fox, p..., GibkiKaktus, Wielki Druid, b..., Destiny, GMRussell, fervi, Radek Ignatów, PhysX ᴺⱽᴵᴰᴵᴬ, r..., RogerDodg3r, s..., Moldis, Murrri, MIXZZZ, Jarkozpl, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, sgames, Morro, OdrzuconyKrakers, Kandif, Skovv, Arrekin, Tidżi, 21Lancz, Mtax, g..., Voytec, GreenClover, l..., Cebul, Borek, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?