Linki do ciekawych stron

Nowy redaktor

Chyba już wszyscy się zorientowali, że mimek jest u nas nowym redaktorem. Mamy nadzieję, że zostanie u nas na nieco dłuższą chwilę. :)

Innych też zachęcamy do współtworzenia serwisu. Nie musicie być w tym celu redaktorem! Możecie uzupełniać dokumentację tłumacząc kolejne jej strony, a możecie też wysłać kursy, artykuły czy felietony do redakcji. Jest duża szansa, że zostanie to umieszczone w zasobach więc śmiało! Wyżywajcie się twórczo!

Tak więc owocnej pracy życzymy nowemu redaktorowi jak i wam. ;)

Komentarze (łącznie 19, wyświetlam 1 - 15):
m
~mimek (Pią., 26 Gru. 08, 21:56)
#1

Dzięki Tymon za dobre słowo. Mam zamiar zostać bardzo długo :)

k
kryniak (Pią., 26 Gru. 08, 22:02)
#2

A czy za pisanie dokumentacji odejmujecie warny? ;f

P
PsichiX (Pią., 26 Gru. 08, 22:03)
#3

tia, ja bynajmniej tylko za to. a co do dokumentacji: sprawcie aby w koncu byla widoczna, bo ja jej wogole nie widze :0

k
kryniak (Pią., 26 Gru. 08, 22:06)
#4

PsichiX, a jaki jest cennik? ;p

Firemark (Pią., 26 Gru. 08, 22:43)
#5

Tymon , newsa mi nie napisałeś ;(

Tymon (Pią., 26 Gru. 08, 22:45)
#6

Boś nic nie robił.

Firemark (Pią., 26 Gru. 08, 22:52)
#7

zrobiłem . Tylko mi się odechciało dodawać :P

SLy (Sob., 27 Gru. 08, 00:14)
#8

Tymeeek, Tymeeek, "na serwisie"? Co to ma niby być? :P
No i wreszcie mogę powiedzieć, że mimek wydaje się być, mimo młodego wieku, dobrym kandydatem na redaktora/moderatora.

Tymon (Sob., 27 Gru. 08, 10:23)
#9

Czepiasz się. =P

Ghost (Sob., 27 Gru. 08, 10:36)
#10

powinno być: forum.gmclan.org/index.php?showuser=2049

Jaklub (Sob., 27 Gru. 08, 10:48)
#11

Gratuluję, ktoś nowy w zakurzonej ekipie GMClanu. ;]

gnysek (Sob., 27 Gru. 08, 14:58)
#12

Ja mam problem z przywróceniem dokumentacji, bo mam backupa ale ma dziwne kodowanie...

Ranmus (Sob., 27 Gru. 08, 15:41)
#13

Dobra, ja przywrócę.

Damian21 (Sob., 27 Gru. 08, 17:06)
#14

Witamy nowego redaktora :) heh tylko sie nie obijaj xP

gnysek (Sob., 27 Gru. 08, 18:16)
#15

U Ranmusowi teraz piwo wiszę :(

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 72 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 18 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.19.0

wydana 33 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 Adriann
(~ostatnie 15 minut)
Discord
48 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, 🧁Cupcake🧁, Grela, Nikas, Alice, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, Fox, p..., GibkiKaktus, Wielki Druid, b..., Destiny, GMRussell, fervi, Radek Ignatów, PhysX ᴺⱽᴵᴰᴵᴬ, r..., RogerDodg3r, s..., Moldis, Murrri, MIXZZZ, Jarkozpl, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, sgames, Morro, OdrzuconyKrakers, Kandif, Skovv, Arrekin, Tidżi, 21Lancz, Mtax, g..., Voytec, GreenClover, l..., Cebul, Borek, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?