Linki do ciekawych stron

Kolejny konkurs - wymyśl grę i zgarnij konsolę.

Tym razem konkurs organizowany jest przez naszą rodzimą firmę (VividGames) i może nie ma zbyt wiele wspólnego z Game Makerem, ale za to z tworzeniem gier już tak.

Co trzeba zrobić? W sumie nic wielkiego - wystarczy wymyślić grę i przesłać swój pomysł. W zamian lądujecie w creditsach (zupełnie jak na naszym forum) oraz zgarniacie konsolę do gier.
Jest tylko jedno ale - przesłanie pomysłu oznacza też przekazanie praw autorskich firmie Vivid Games.

Więcej informacji w tym miejscu.

Komentarze (łącznie 24, wyświetlam 1 - 15):
Bassmaster (Pon., 27 Paź. 08, 20:15)
#1

A można w formie .gmk lub gm6?

H
Harv (Pon., 27 Paź. 08, 20:33)
#2

Trzeba mieć 18 lat?
Chodzi o Design Doca tak?

H
Harv (Pon., 27 Paź. 08, 20:34)
#3

Fajne gry robicie ;d Musze jakieś pobrać ;d

a
adam014 (Pon., 27 Paź. 08, 20:48)
#4

Piszę sie rodzimą a nie rodziną :P

Woock (Pon., 27 Paź. 08, 20:53)
#5

Nie zamierzam tracić praw do swoich pomysłów. Zdzierstwo, ot co.

Dark Maximal (Pon., 27 Paź. 08, 21:11)
#6

Aha, czyli zamierzają bezczelnie wykorzystać jakiegoś młodego twórcę, który ma fajny pomysł i połasi się na konsolę. Ja podziękuję.

D
Driger (Pon., 27 Paź. 08, 21:15)
#7

Chyba brakuje pomyslow aby dobrze zarobic, to chca "przekupic" kogos konsolka . Tak to wyglada. :d

gnysek (Pon., 27 Paź. 08, 21:16)
#8

@Bassmaster: nie, można w formie *.doc lub *.ppt :)
@Harv: zobacz regulamin - nie trzeba :)

Jaklub (Pon., 27 Paź. 08, 21:56)
#9

Dam słabszy pomysł, wyślę i będę miał Xboxa 360 (mimo, że na niego mnie stać z własnej kasy). Fajnie.

H
Harv (Pon., 27 Paź. 08, 22:09)
#10

Najlepszy pomysł dostaje nagrodę ;)

gnysek (Pon., 27 Paź. 08, 22:20)
#11

Tak, zabierają Ci prawo do twojego pomysłu :P
Dałem tego newsa, żeby Ci którym robienie gier nie idzie spróbowali swoich sił - absolutnie sam siebie tam nie widzę.

Borek (Wto., 28 Paź. 08, 08:13)
#12

Moim zdaniem to ściema i tak naprawdę nikt nie wygra. Dokładnie tak samo jak jest z LGry.pl

gnysek (Wto., 28 Paź. 08, 09:22)
#13

Nom regulamin to jest taki jakiś kiepskawy, to już GMC ma dłuższy regulamin forum :P

TakeThis2 (Wto., 28 Paź. 08, 14:47)
#14

WYMYŚL KONSOLĘ! ZGARNIJ GRĘ!

TeeGee (Wto., 28 Paź. 08, 15:55)
#15

Wymyśl konkurs! Zgarnij pomysły!

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 85 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 31 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 46 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?