Linki do ciekawych stron

Nie dajcie się nabrać !

Ktoś w moim imieniu wysyła wiadomości, jakoby miała być skasowana baza danych GMC, więc musicie podać swoje hasła, aby odzyskać wasze konta :)

Oczywiście jest to jedno wielkie wyłudzanie, jeżeli cokolwiek zostało by skasowane - to hasło i tak nie pomogło by w przywróceniu tego, czego nie ma :) Mam nadzieję, że nikt się nie nabierze na ten mało śmieszny żart.

Przypominamy też, aby NIGDY nie podawać swojego hasła, nawet administratorom strony!

Komentarze (łącznie 42, wyświetlam 1 - 15):
Indrycho (Pią., 25 Kwi. 08, 15:40)
#1

yyyy, a ktoś się już nabrał xDDD

Marek Siemaszko (Pią., 25 Kwi. 08, 15:57)
#2

Wielkie brawa dla ofiary... xDD

S
Snake (Pią., 25 Kwi. 08, 16:00)
#3

Że tak, kurde, powiem: lol

starhedgehog (Pią., 25 Kwi. 08, 16:14)
#4

Ja nie dostałem :D

Matthew (Pią., 25 Kwi. 08, 16:34)
#5

a ja też nic, Snake i Blaxun - jesteście podejrzani... (oczywiście to żart... oby).

Luksor (Pią., 25 Kwi. 08, 17:18)
#6

ja nic nie dostałem, dobra nie będę nigdy podawał hasła nawet jakby mnie Ranmus na kolanach prosił xD

Dawidds (Pią., 25 Kwi. 08, 17:38)
#7

Ja nic nie dostałem....

Myślę, że to nie będzie przestępstwo, jeśli podasz listę osób, które takową wiadomość otrzymały :]

kamciog (Pią., 25 Kwi. 08, 18:03)
#8

Nic nie dostałem.
Brawa dla ofiar, za podanie haseł...

Solmis (Pią., 25 Kwi. 08, 18:48)
#9

Ja mam zapchaną skrzynkę i i tak nic nie dostanę... ;)

propaganja (Pią., 25 Kwi. 08, 20:07)
#10

burakom gratulujemy barwy

w
warcrawt (Pią., 25 Kwi. 08, 20:08)
#11

Ja dostalem, ale nie podalem ;p

propaganja (Pią., 25 Kwi. 08, 20:29)
#12

ja podałem, i 2 cwaniaków chciało mi gardło poderżnąć w nocy. ale nie ma to jak mieć młotek zawsze pod ręką

koko123 (Sob., 26 Kwi. 08, 00:08)
#13

@UP:To dobrze... jak by Ci poderżnęli gardło to co by było z tripem? ;O
Ja tam nic nie dostałem

S
Snake (Sob., 26 Kwi. 08, 00:37)
#14

@Matthew: Czemu akurat my ? proszę mnie nie kojarzyć z jakimś żebrakiem haseł :(

p
pablo1517 (Sob., 26 Kwi. 08, 01:03)
#15

myśmy tylko chcieli zapytać gdzie jest jakaś szmatka bo nóż był brudny a ten odrazu młotkiem... xD

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 72 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 18 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.19.0

wydana 33 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
43 użytkownicy online na discordzie:
Miłosz, Grela, Nikas, Alice, Nitro Slav, Carl-bot, Fox, p..., GibkiKaktus, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, PhysX ᴺⱽᴵᴰᴵᴬ, r..., s..., Moldis, Murrri, MIXZZZ, Jarkozpl, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Ulti, Kandif, bagno, Arrekin, Tidżi, 21Lancz, Mtax, g..., Voytec, GreenClover, l..., Cebul, Borek, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, Sporek, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?