Linki do ciekawych stron

Zimowy konkurs z YoYo Games

Zrób grę i zgarnij 1000 dolarów w konkursie YoYo Games !!!

Wystarczy stworzyć w Game Makerze (Lite lub Pro) grę której tematem jest zima. Gry oceniane będą przez użytkowników - a końcowe zdanie ma ekipa YoYo Games i oczywiście sam Big Boss, czyli prof. Mark Overmars.
Liczy się kreatywność, oryginalność, estetyka i grywalność. Najlepsza produkcja zgarnie 1000 dolarów, druga 500 $ a trzecia 250 zielonych. Mam nadzieję, że jakieś polskie gry staną na podium, bo jest o co powalczyć!

Gry należy zgłaszać do północy 23 grudnia 2007.

Więcej informacji w j. ang., oraz regulamin konkursu

Gry zgłoszone do tej pory na konkurs

Powodzenia !!!

Komentarze (łącznie 101, wyświetlam 1 - 15):
K
kasa100 (Czw., 08 Lis. 07, 14:38)
#1

hmm... Raczej nie startuję :)
1. nie znam angielskiego
2. i tak robie beznadziejne gry ;p

Matthew (Czw., 08 Lis. 07, 14:40)
#2

Wow! Okey, nie ma tu nic ciekawego. Idźcie do łózia i czekajcie na mój tryumf! Muszę się zgłosić, bo jak wygram tyle kasy to kupię wam drogie prezenty XD A sobie obcinak do paznokci :D.

gnysek (Czw., 08 Lis. 07, 14:48)
#3

@kasa: jak jest potrzeba, to mogę potłumaczyć co tam na stornie piszą, ale w sumie streściłem to wszystko w newsie.

Y
Yoda (Czw., 08 Lis. 07, 14:55)
#4

Może bym coś zrobił... ale w sumie i tak nie mam szans xD

K
kasa100 (Czw., 08 Lis. 07, 14:57)
#5

@gnysek: Ja myśle nad soldatem :) Ale to mi wystarczy co napisałeś w newsie.

p
piotrek11hehe (Czw., 08 Lis. 07, 15:05)
#6

Przydało by sie 1000 zielonych :D Ale i tak bym nie wygrał żadnego miejsca dobrego :/

Robert Prus (Czw., 08 Lis. 07, 15:09)
#7

Zgłośmy Almorę z zimowymi planszami!

Ranmus (Czw., 08 Lis. 07, 15:10)
#8

Taaa.... W sumie to Tymon mógłby wystartować i zrobić świąteczną platformówkę z inversem w roli głównej + te obracane plansze. Sądzę, że na spokojnie dałby radę zakwalifikować się do pierwszej trójki.

Dark Maximal (Czw., 08 Lis. 07, 15:36)
#9

No no, tyle sałaty to rzeczywiście się przyda. ;) Ale obawiam się, że moja grafika nie przekona jurorów. ;p Cóż, spróbować warto. :)

Tymon (Czw., 08 Lis. 07, 15:50)
#10

Nie mam czasu na takie głupoty. ;P

p
pablo1517 (Czw., 08 Lis. 07, 15:56)
#11

Gdybym umiał graficzkę rysować (bo na pewno nie można gotowców) to bym startował, a tak to... ;(

propaganja (Czw., 08 Lis. 07, 16:24)
#12

szkoda ze nie zrobilem nigdy zadnej gry o zimie :(

gnysek (Czw., 08 Lis. 07, 16:32)
#13

no właśnie też miałem powiedzieć, że Tymon ze swoją grafiką to by zgarnął trochę dolców. a co to za problem zrobić świąteczną przygodę - wystarczy że jakiś bałwan zawija prezenty i trzeba je odzyskać i uratować święta, a im dalej w grze tym bardziej wszystko zmarznięte :P

Tymon (Czw., 08 Lis. 07, 16:38)
#14

Ano jednak jest problem. Czas, pomysł i jakieś podparcie. U mnie ze wszystkim cienko. :P

gnysek (Czw., 08 Lis. 07, 17:08)
#15

pomysł ci dałem, sam już zrobiłeś część gry, 1000 dolców piechotą nie chodzi, a czas - no niestety musisz go znaleźć sam. jakbym robił taką grafikę jak ty, to bym już dawno siedział i robił grę

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
43 użytkownicy online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Alice, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, GibkiKaktus, Wielki Druid, Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Radek Ignatów, r..., Threef, Uzjel, s..., Murrri, Sporek, Dyno, szmalu, Korodzik, Morro, Kandif, Skovv, tertegier1137, Danieo, bagno, Arrekin, g..., Voytec, GreenClover, c..., l..., Cebul, Borek, moeglich, Add92, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?