Linki do ciekawych stron

Liga 24

Dzięki naszemu wspaniałomyślnemu Tymonowi, który napisał nam specjalny moduł, mamy nową tabelę Ligi 24! :)

Szybki link

Jak widać, dane zostały już uaktualnione, w fastbarze pojawiła się też dedykowana lidze ikonka.

Komentarze (łącznie 13):
ToMoEXP (Pią., 01 Cze. 07, 20:22)
#1

wreszcie widzę ile mam punktów! dobra robota !

S
Supavader (Pią., 01 Cze. 07, 20:48)
#2

guxio ma za dużo pkt, trzeba wziąć sprawę w swoje ręce. :)

Jabol (Pią., 01 Cze. 07, 20:51)
#3

przydałaby się teraz ikonka w fastbarze :D

A
Anaconda (Pią., 01 Cze. 07, 21:07)
#4

ŁAŁ :D Jestem tam! HEEJOOOO, pozdrowienia z listy xD

cyberdog (Sob., 02 Cze. 07, 09:42)
#5

Hej, a ja zdobyłem jeden punkt!

guxio (Sob., 02 Cze. 07, 09:58)
#6

Ludzie, drugie miejsce! LOL!

Dark Maximal (Sob., 02 Cze. 07, 10:48)
#7

No właśnie. xd Nie wiem, jak to możliwe, ale tym swoim bluzganiem zdobyłeś więcej punktów od skella i Hanjusa. xp

Luksor (Sob., 02 Cze. 07, 10:49)
#8

wow! 3 punkty! ;P

propaganja (Sob., 02 Cze. 07, 12:47)
#9

kiedyś by można było zrobić mega podsumowanie, i w zwszystkich gier które wygrały wybrać tą naj naj

Dark Maximal (Sob., 02 Cze. 07, 12:59)
#10

Niezły pomysł. Zwycięzca otrzymałby premię w postaci dodatkowych punktów. :)

ToMoEXP (Sob., 02 Cze. 07, 14:50)
#11

mogło by być też napisane w ilu turach brało się udział...
ps : nareszzczie ikonka!!! :D

Tymon (Sob., 02 Cze. 07, 14:54)
#12

Dobra, dobra. Ja wiem już co można było by dodać do modułu. Może jeszcze dziś pojawi się modyfikacja. =P

gnysek (Sob., 02 Cze. 07, 15:30)
#13

A jak są miejsca eq equo, to nie powinno być, tak, że jak są dwa piąte to następne jest siódme i brak po prostu szóstego ?

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Grela, Alice, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, Morro, Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, 21Lancz, g..., Voytec, c..., l..., Borek, moeglich, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?