Linki do ciekawych stron

9 lat GMCLANu

GMCLAN jest już z wami 9 lat. Przez ten czas włożyliśmy w rozwój strony wiele serca, czasu i własnych funduszy - nigdy się nie poddawaliśmy i zawsze byliśmy z wami. Oby na następne kilkanaście lat nie zabrakło nam tej motywacji, która kierowała nami do tej pory i oby GMCLAN każdego dnia stawał się jeszcze lepszy :) Dzięki, że z nami jesteście!

Komentarze (łącznie 53, wyświetlam 1 - 15):
baca (Wto., 01 Lis. 11, 19:06)
#1

Gratulację

R
Raalsky (Wto., 01 Lis. 11, 19:24)
#2

I od 9 lat taka samo wygląda ;-).

Gratuluję sukcesu i przyciągnięcia ogromnej rzeszy programistów nie tylko z dziedziny tworzenia gier w GameMaker. Spokojnie można tutaj znaleźć osoby związane z programowaniem w takich językach jak C/C++, C#, Java czy technologie webowe takie jak PHP, HTML, JS itp. często uzyskując rzeczową odpowiedź na dręczący nas problem.

edie1995pl (Wto., 01 Lis. 11, 19:29)
#3

Gratuluje 9 lat prowadzenia tego dobrego portalu, i życzę żeby nie opanowały go trole, dzieci neo i inne potwory z internetu ;)

gnysek (Wto., 01 Lis. 11, 19:43)
#4

@Raalsky: Od 7 lat.

M
Markuz (Wto., 01 Lis. 11, 19:58)
#5

Gratuluję :D

Chell (Wto., 01 Lis. 11, 20:05)
#6

Wesołych świąt

kt1117 (Wto., 01 Lis. 11, 20:27)
#7

Co tu dużo gadać. Forum jest super więc ludzie do niego ciągną.

R
Raalsky (Wto., 01 Lis. 11, 20:38)
#8

@gnysek: a kto to prócz starych wyjadaczy pamięta?

Co do portalu to podoba mi się to, że administratorzy łatwo mogą go rozbudowywać (jak to kiedyś było z dokumentacją i znacznikiem [gml]).

gnysek (Wto., 01 Lis. 11, 21:04)
#9

To wcale nie było takie proste.

Maximal (Wto., 01 Lis. 11, 23:16)
#10

Huhu, ale za rok to dopiero będzie feta.

L
Lechu4444 (śro., 02 Lis. 11, 10:43)
#11

Wszystkiego najlepszego.

Muuuuczek567 (śro., 02 Lis. 11, 13:36)
#12

Sto lat :D

TheMarcQ (śro., 02 Lis. 11, 14:52)
#13

"ediepl (19:29, 1.11.2011)

Gratuluje 9 lat prowadzenia tego dobrego portalu, i życzę żeby nie opanowały go trole, dzieci neo i inne potwory z internetu "

Spóźniłeś się. Już został owładnięty przez wyżej wymienione stwory.

A tak wgl to gratulacje, a na 10-lecie ma być impra!

magnusarias (śro., 02 Lis. 11, 16:33)
#14

W centrum polski, a nie w Trójmieście, żeby każdy mógł w miarę dojechać :D

gnysek (śro., 02 Lis. 11, 16:48)
#15

Akurat większość adminów jest ze Szczecina, nie z Trójmiasta. Będzie to albo szczecin, albo warszawa, inne miasta mają szansę <1%.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
38 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Grela, Nikas, Alice, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, Cosplyfanka, Wielki Druid, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Pako, Murrri, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, Deusald, szmalu, sgames, Ulti, Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, Mtax, g..., l..., Cebul, Borek, moeglich, h..., Shockah
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?