Linki do ciekawych stron

9 lat GMCLANu

GMCLAN jest już z wami 9 lat. Przez ten czas włożyliśmy w rozwój strony wiele serca, czasu i własnych funduszy - nigdy się nie poddawaliśmy i zawsze byliśmy z wami. Oby na następne kilkanaście lat nie zabrakło nam tej motywacji, która kierowała nami do tej pory i oby GMCLAN każdego dnia stawał się jeszcze lepszy :) Dzięki, że z nami jesteście!

Komentarze (łącznie 53, wyświetlam 1 - 15):
baca (Wto., 01 Lis. 11, 19:06)
#1

Gratulację

R
Raalsky (Wto., 01 Lis. 11, 19:24)
#2

I od 9 lat taka samo wygląda ;-).

Gratuluję sukcesu i przyciągnięcia ogromnej rzeszy programistów nie tylko z dziedziny tworzenia gier w GameMaker. Spokojnie można tutaj znaleźć osoby związane z programowaniem w takich językach jak C/C++, C#, Java czy technologie webowe takie jak PHP, HTML, JS itp. często uzyskując rzeczową odpowiedź na dręczący nas problem.

edie1995pl (Wto., 01 Lis. 11, 19:29)
#3

Gratuluje 9 lat prowadzenia tego dobrego portalu, i życzę żeby nie opanowały go trole, dzieci neo i inne potwory z internetu ;)

gnysek (Wto., 01 Lis. 11, 19:43)
#4

@Raalsky: Od 7 lat.

M
Markuz (Wto., 01 Lis. 11, 19:58)
#5

Gratuluję :D

Chell (Wto., 01 Lis. 11, 20:05)
#6

Wesołych świąt

kt1117 (Wto., 01 Lis. 11, 20:27)
#7

Co tu dużo gadać. Forum jest super więc ludzie do niego ciągną.

R
Raalsky (Wto., 01 Lis. 11, 20:38)
#8

@gnysek: a kto to prócz starych wyjadaczy pamięta?

Co do portalu to podoba mi się to, że administratorzy łatwo mogą go rozbudowywać (jak to kiedyś było z dokumentacją i znacznikiem [gml]).

gnysek (Wto., 01 Lis. 11, 21:04)
#9

To wcale nie było takie proste.

Maximal (Wto., 01 Lis. 11, 23:16)
#10

Huhu, ale za rok to dopiero będzie feta.

L
Lechu4444 (śro., 02 Lis. 11, 10:43)
#11

Wszystkiego najlepszego.

Muuuuczek567 (śro., 02 Lis. 11, 13:36)
#12

Sto lat :D

TheMarcQ (śro., 02 Lis. 11, 14:52)
#13

"ediepl (19:29, 1.11.2011)

Gratuluje 9 lat prowadzenia tego dobrego portalu, i życzę żeby nie opanowały go trole, dzieci neo i inne potwory z internetu "

Spóźniłeś się. Już został owładnięty przez wyżej wymienione stwory.

A tak wgl to gratulacje, a na 10-lecie ma być impra!

magnusarias (śro., 02 Lis. 11, 16:33)
#14

W centrum polski, a nie w Trójmieście, żeby każdy mógł w miarę dojechać :D

gnysek (śro., 02 Lis. 11, 16:48)
#15

Akurat większość adminów jest ze Szczecina, nie z Trójmiasta. Będzie to albo szczecin, albo warszawa, inne miasta mają szansę <1%.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 70 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 16 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.19.0

wydana 31 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 Borek
(~ostatnie 15 minut)
Discord
39 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, pABLO, p..., GibkiKaktus, Kuzyn, GMRussell, fervi, r..., Threef, RogerDodg3r, s..., Murrri, Jarkozpl, Dyno, szmalu, OdrzuconyKrakers, Kandif, Skovv, Danieo, Arrekin, Tidżi, 21Lancz, Mtax, g..., Voytec, GreenClover, l..., Cebul, Borek, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?