Linki do ciekawych stron

Wesołych Świąt!

Wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnym gronie, ogromu prezentów pod choinką, udanego odpoczynku w wyjątkowo krótkie wolne, a także dobrej zabawy do rana w sylwestra, szybkiego wyleczenia z kaca i mnóstwa sukcesów oraz samych dobrych gier w przyszłym roku -życzy wam ekipa GMCLAN.

Komentarze (łącznie 22, wyświetlam 1 - 15):
M
Marti (Pią., 24 Gru. 10, 13:25)
#1

Nawzajem :)

P
PsichiX (Pią., 24 Gru. 10, 13:32)
#2

a ja życzę Wam abyscie kaca nie dostali, o! :D

magnusarias (Pią., 24 Gru. 10, 13:33)
#3

Żebyśmy nie zostali sami pod stołem :D

TheMarcQ (Pią., 24 Gru. 10, 13:40)
#4

@yxe: wiekszosc gmclanowiczow(lacznie ze mna) nie tknela alkholu wiec....

eltix (Pią., 24 Gru. 10, 13:47)
#5

zajebisty kac jest od fermentacji alko w winie itp. gówienkach, więc wódeczka nie zaszkodzi, rano kackupa i człowiek wraca do życia.
a alkoholu nie wolno spożywać nieletnim!!
;]

M
Marti (Pią., 24 Gru. 10, 13:56)
#6

A ja życzę mniej banów.

eltix (Pią., 24 Gru. 10, 14:04)
#7

a ja życzę wszystkim wesołych bla bla bla a w sylwestra bla bla bla . pozdro

Robert Prus (Pią., 24 Gru. 10, 14:33)
#8

Niechaj wątroba wam łaskawa będzie

Moldis (Pią., 24 Gru. 10, 14:43)
#9

Inaczej, co by na każdego kaca mieć pod ręką klina : D

Filip 1 Wielki (Pią., 24 Gru. 10, 15:05)
#10

No Wesołych Świąt wszystkim <3

owyn (Pią., 24 Gru. 10, 17:26)
#11

Hyhy <piwko>

Misiek999 (Pią., 24 Gru. 10, 20:09)
#12

pieniędzy, szczęścia i gorącej kobity :O

Morrowind (Pią., 24 Gru. 10, 20:10)
#13

A ja wam życzę szczęśliwego brzuchacza :>

4tk (Sob., 25 Gru. 10, 13:39)
#14

A ja życzę psysiowi aby mu w głowach dziewczyny były a nie same bany!

P
Pieter (Sob., 25 Gru. 10, 15:53)
#15

nazwajem ;]

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 81 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 27 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 42 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
3 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 2
 Borek,  Korodzik
(~ostatnie 15 minut)
Discord
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?