Linki do ciekawych stron

Wczoraj odbyły się pierwsze wykłady w trakcie ZTG 2010. Pojawiło się sporo GMCLANowiczów, więc możemy uznać, że nasz pierwszy (nieoficjalny) zjazd w końcu się odbył!
Jak już wspomniałem, doszły do nas jojo z YoYoGames - i tu dobra wiadomość - zostawiłem kilka dla was, rozdamy je przy okazji najbliższego konkursu na GMCLANie (szczegóły omówię dziś z Ranmą).
W rozszerzeniu dwie fotki z imprezy:

flickr.com/photos/gnysek/4801296716
flickr.com/photos/gnysek/4801296998

Komentarze (łącznie 11):
ALT (Sob., 17 Lip. 10, 09:21)
#1

pierwszy! :D

Misiek999 (Sob., 17 Lip. 10, 09:42)
#2

a wypisze ktoś uczestników z gmclanu bo ta lista na stronie nie jest uzupełniona.

gnysek (Sob., 17 Lip. 10, 10:00)
#3

Oni nie chcą się przyznać... jest bodaj Kofel, Snake, KubaGM, Jakim, PsichiX, ja, Ranma.... i nie pamiętam dalej.

maciej-01 (Sob., 17 Lip. 10, 10:44)
#4

kuba GB? kubaGeyBinder?

ANtY (Sob., 17 Lip. 10, 13:08)
#5

Pisze sie Gay

L
Lechu4444 (Sob., 17 Lip. 10, 15:08)
#6

kurde fajne joja wszyscy uczestnicy zjazdu je dostaną jeśli tak to szkoda że mnie tam nie ma ;) jak wam zostanie to jakiś konkurs zróbcie <prosi>

C
Crab (Sob., 17 Lip. 10, 16:15)
#7

Konkurs typu "WIELKIE losowanie !!! one1one1one1one11111eleven" czy może "Liga 24"?

Nikas (Sob., 17 Lip. 10, 23:48)
#8

no ciekawe czy będzie się wam chciało wysyłać do kogoś jojo, które pewnie jest kupiaste i można dostać podobne w zabawkowym za 2 zł

Tiger (Nie., 18 Lip. 10, 11:20)
#9

I nakleić na niego logo YoYo, o ;p

maciej-01 (Nie., 18 Lip. 10, 15:21)
#10

albo microshitu i opchnąć za 1000 zł ;)

I am vader (Pon., 19 Lip. 10, 10:54)
#11

w 3 rzędzie Ci dwaj w białych koszulach to Kuba i YXE jakby ktos nie wiedzial : >

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 85 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 31 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 46 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
31 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, Carl-bot, Fox, GibkiKaktus, lethian, Kuzyn, GMRussell, Tidżi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, r..., Threef, s..., Murrri, Sporek, Dyno, szmalu, Korodzik, bagno, antek, Arrekin, 21Lancz, MrTesterr, g..., Voytec, Borek, Add92, Krzysiek1250, Shockah
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?