Linki do ciekawych stron

Wczoraj odbyły się pierwsze wykłady w trakcie ZTG 2010. Pojawiło się sporo GMCLANowiczów, więc możemy uznać, że nasz pierwszy (nieoficjalny) zjazd w końcu się odbył!
Jak już wspomniałem, doszły do nas jojo z YoYoGames - i tu dobra wiadomość - zostawiłem kilka dla was, rozdamy je przy okazji najbliższego konkursu na GMCLANie (szczegóły omówię dziś z Ranmą).
W rozszerzeniu dwie fotki z imprezy:

flickr.com/photos/gnysek/4801296716
flickr.com/photos/gnysek/4801296998

Komentarze (łącznie 11):
ALT (Sob., 17 Lip. 10, 09:21)
#1

pierwszy! :D

Misiek999 (Sob., 17 Lip. 10, 09:42)
#2

a wypisze ktoś uczestników z gmclanu bo ta lista na stronie nie jest uzupełniona.

gnysek (Sob., 17 Lip. 10, 10:00)
#3

Oni nie chcą się przyznać... jest bodaj Kofel, Snake, KubaGM, Jakim, PsichiX, ja, Ranma.... i nie pamiętam dalej.

maciej-01 (Sob., 17 Lip. 10, 10:44)
#4

kuba GB? kubaGeyBinder?

ANtY (Sob., 17 Lip. 10, 13:08)
#5

Pisze sie Gay

L
Lechu4444 (Sob., 17 Lip. 10, 15:08)
#6

kurde fajne joja wszyscy uczestnicy zjazdu je dostaną jeśli tak to szkoda że mnie tam nie ma ;) jak wam zostanie to jakiś konkurs zróbcie <prosi>

C
Crab (Sob., 17 Lip. 10, 16:15)
#7

Konkurs typu "WIELKIE losowanie !!! one1one1one1one11111eleven" czy może "Liga 24"?

Nikas (Sob., 17 Lip. 10, 23:48)
#8

no ciekawe czy będzie się wam chciało wysyłać do kogoś jojo, które pewnie jest kupiaste i można dostać podobne w zabawkowym za 2 zł

Tiger (Nie., 18 Lip. 10, 11:20)
#9

I nakleić na niego logo YoYo, o ;p

maciej-01 (Nie., 18 Lip. 10, 15:21)
#10

albo microshitu i opchnąć za 1000 zł ;)

I am vader (Pon., 19 Lip. 10, 10:54)
#11

w 3 rzędzie Ci dwaj w białych koszulach to Kuba i YXE jakby ktos nie wiedzial : >

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 84 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 30 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 45 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 SolFar
(~ostatnie 15 minut)
Discord
42 użytkownicy online na discordzie:
Miłosz, Papaj, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, Fox, Wielki Druid, Kuzyn, GMRussell, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Radek Ignatów, r..., Threef, Uzjel, s..., Chell, Murrri, firemark, Sporek, Dyno, Deusald, szmalu, OdrzuconyKrakers, Kandif, bagno, antek, Arrekin, 21Lancz, Mtax, MrTesterr, Voytec, Cebul, Borek, Krzysiek1250, h..., Shockah, PanPupa
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?