Linki do ciekawych stron

Tura #48

No cóż, słowo się rzekło. Obiecana tura Ligi24 odbędzie się jutro, w okolicach godziny 20:00. Na forum pojawi się stosowny wątek, no i oczywiście zostanie ujawniony temat.

Zachęcam do brania udziału!

I oto jest! Nowy temat znajduje się tutaj.
Przypominam, że prace oddajemy wypełniając formularz na tej stronie.

Komentarze (łącznie 29, wyświetlam 1 - 15):
Jaklub (Czw., 30 Paź. 08, 21:48)
#1

No to czekamy, dudą.

Tymon (Czw., 30 Paź. 08, 21:51)
#2

Zapowiedź, zapowiedzi tury? :o

Dark Maximal (Czw., 30 Paź. 08, 21:56)
#3

No przeca lud chciał wcześniejszych zapowiedzi. =[

Woock (Czw., 30 Paź. 08, 22:04)
#4

I dobrze! Tylko dobry temat poprosze :)

Luksor (Czw., 30 Paź. 08, 22:06)
#5

Tak powinno być zawsze, to mi się podoba ;D.

gnysek (Czw., 30 Paź. 08, 22:08)
#6

Trzeba by zrobić jakiś moduł który nad fastbarem wyświetla info o zbliżającej się lidze. Pomyślę któregoś dnia, jak sobie zaktualizuję już pliki GMC, bo pewnie mam jakieś starocie :P

Dark Maximal (Czw., 30 Paź. 08, 22:46)
#7

Byłbym niezmiernie wdzięczny, bo tak to połowa newsów będzie dotyczyła Ligi. ;P

Uzjel (Czw., 30 Paź. 08, 23:25)
#8

Tylko żeby nie była co dwa miesiące :(

Dawidds (Pią., 31 Paź. 08, 07:52)
#9

gnysek: Aleś ty bystry, ja o tym pisałem już dawno temu :P

A jeśli temat będzie dobry, to udział wezmę. Tylko godzina trochę nie pasuje ;/ Lepsza by była nie wiem, 18:00...?

Dark Maximal (Pią., 31 Paź. 08, 08:12)
#10

Nie, bo potem marudzicie, że za wcześnie i nie macie jak prac oddać.

gnysek (Pią., 31 Paź. 08, 11:01)
#11

@Dawidds: nie bystry, tylko ponownie naznaczam problem :P

Tymon (Pią., 31 Paź. 08, 11:23)
#12

gnysek, to użyj tego co jest z "porad dnia".

Bassmaster (Pią., 31 Paź. 08, 11:40)
#13

Kurde szkoda że nie mam blisko kompa(jestem u babci) bo zrobiłbym jakąś grę

gnysek (Pią., 31 Paź. 08, 13:37)
#14

Tymon, jak znajdę czas któregoś dnia, to zajrzę do tego :P

Dawidds (Pią., 31 Paź. 08, 14:29)
#15

Ale na pisanie komentarzy to masz czas :P

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 81 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 27 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 42 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
34 użytkownicy online na discordzie:
Miłosz, Morti, Grela, Nikas, Alice, HappyOrange, Carl-bot, Cosplyfanka, Wielki Druid, GMRussell, Tidżi, Sporek, r..., Threef, Uzjel, s..., Pako, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Ulti, Danieo, bagno, Arrekin, Mtax, g..., Voytec, GreenClover, Cebul, Borek, moeglich, Add92, h..., Shockah
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?