Linki do ciekawych stron

Nowa ankieta

Ci, którzy na GMC wchodzą nie od dziś, przekonali się pewnie nie raz, że ciągle potrafię zaskoczyć ludzi dziwnymi pomysłami. Dzisiaj kolejny z nich, a mianowicie nietypowa ankieta. Załóżmy, że GMC organizuje konkurs na najlepszą grę o jakiejś tam tematyce. Macie miesiąc na zrobienie gry a na koniec najciekawszy twór nagradzamy nagrodą z wyższej półki. Co chcielibyście wtedy dostać? Zapraszam do odpowiadania w ankiecie.

P.S. Nie liczcie, że taki konkurs się wkrótce odbędzie, ale powiedzmy, że coś jest na rzeczy.

Komentarze (łącznie 12):
blackmaul (Czw., 06 Wrz. 07, 16:30)
#1

E tam, po co komu taki konkurs. :D

Marmot (Czw., 06 Wrz. 07, 18:22)
#2

Po to, żebyś się pytał.

blackmaul (Czw., 06 Wrz. 07, 18:36)
#3

Marmot, proszę, nie używaj więcej tak oryginalnych tekstów, bo są zbyt zabawne jak na mój gust.

k
kryniak (śro., 12 Wrz. 07, 14:21)
#4

Kiedy piąta edycja konkursu GMCLAN? =[

Tymon (śro., 12 Wrz. 07, 14:29)
#5

Nigdy!

K
kasa100 (Czw., 13 Wrz. 07, 13:19)
#6

co?!!!

M
Maxpayn (Czw., 13 Wrz. 07, 13:23)
#7

no!!!

K
kasa100 (Czw., 13 Wrz. 07, 14:15)
#8

a to jest taki błąd GMclan'u, że jak sie postawi trzy wykrzykniki, to nie ma limitu??? >:C

Woock (Czw., 13 Wrz. 07, 14:37)
#9

tak!!!

K
kasa100 (Czw., 13 Wrz. 07, 14:46)
#10

aha!!!

Buster (Sob., 27 Paź. 07, 16:55)
#11

niewiem może jakąś gre albo coś w tym rodzaju może konsole playstation 3 lub x box 360 :))) !!!

m
miki77 (Sob., 27 Paź. 07, 20:49)
#12

Gdybyś poczytał to byś się dowiedział, że z konsol to są szanse na PSP/NDS.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 85 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 31 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 46 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
31 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, Carl-bot, Fox, GibkiKaktus, lethian, Kuzyn, GMRussell, Tidżi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, r..., Threef, s..., Murrri, Sporek, Dyno, szmalu, Korodzik, bagno, antek, Arrekin, 21Lancz, MrTesterr, g..., Voytec, Borek, Add92, Krzysiek1250, Shockah
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.
Ankieta
Ile zarobiłeś do tej pory na grach stworzonych w GM?