Czy podoba Ci się ciemny skin znany z GM:HTML5 / GM:Studio ?

1. Tak

16%
14%

2. Nie

50%
56%

3. Nie widziałem go

34%
30%
Komentarze (łącznie 39, wyświetlam 1 - 15):
HuderLord (Czw., 03 Maj. 12, 16:58)
#1

Tak

Piotrek1910 (Czw., 03 Maj. 12, 17:09)
#2

Podoba mi się ale wolę tradycyjny z gm 81

Tymon (Czw., 03 Maj. 12, 17:34)
#3

Nie podoba mi się.

Borek (Czw., 03 Maj. 12, 17:37)
#4

niesamowity pet...

E
Exigo (Czw., 03 Maj. 12, 17:51)
#5

Istnieje opcja personalizacji skina (globany kolor, ikonki folderów, etc.) ?

Uzjel (Czw., 03 Maj. 12, 18:24)
#6

Z tego co czytałem to można robić własne. Ja już się przyzwyczaiłem.

Explosivo (Czw., 03 Maj. 12, 18:58)
#7

Nie podoba mi się. Mało przejrzysty.

gnysek (Czw., 03 Maj. 12, 19:15)
#8

Ja jestem jedyny w firmie, który korzysta z tego starego...

Borek (Czw., 03 Maj. 12, 20:48)
#9

Gdyby nie możliwość personalizacji, to nawet bym nie zaczynał kodzić w GM:S. Przecież to za cholerę nieczytelne jest... W dodatku bardzo niedopracowane.

Tymon (Czw., 03 Maj. 12, 21:01)
#10

To też nie tyle o kolory chodzi co o dopracowanie. To po prostu wygląda jakby projektował to jakiś gówniarz uczący się programowania okienek.

HuderLord (Czw., 03 Maj. 12, 21:47)
#11

Mi się podoba. Nie daje to tak po oczach, może to przez to że mam monitor crt?

Fanx (Pią., 04 Maj. 12, 10:23)
#12

Mi wersja Studio się nie podoba i HTML5 też pewnie bo ten kolor "wbija" się w oczy i mnie rozprasza.

Piotrek1910 (Pią., 04 Maj. 12, 10:48)
#13

Mi jedynie co mi się nie podoba w nowym czarnym skinie to te ikonki mogli je zmienić.

Borek (Sob., 05 Maj. 12, 09:07)
#14

Moim zdaniem jest to wygląd Win98 zmieniony na czarny i tyle. Swoją drogą to trochę dziwne, przecież mają tam grafików w tym YoYo...

gnysek (Sob., 05 Maj. 12, 15:12)
#15

Ta, ale od rysowania (będzie to widać w naszych dwóch kolejnych grach), design - jak widzisz po stronie www - leży.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 Adriann
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Nikas, Alice, HappyOrange, LeD, Carl-bot, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Threef, Uzjel, s..., Pako, Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Morro, Marco, OdrzuconyKrakers, Kandif, tertegier1137, Danieo, Arrekin, Mtax, Voytec, l..., Cebul, Borek, moeglich, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.