Czy podoba Ci się ciemny skin znany z GM:HTML5 / GM:Studio ?

1. Tak

16%
14%

2. Nie

50%
56%

3. Nie widziałem go

34%
30%
Komentarze (łącznie 39, wyświetlam 1 - 15):
HuderLord (Czw., 03 Maj. 12, 16:58)
#1

Tak

Piotrek1910 (Czw., 03 Maj. 12, 17:09)
#2

Podoba mi się ale wolę tradycyjny z gm 81

Tymon (Czw., 03 Maj. 12, 17:34)
#3

Nie podoba mi się.

Borek (Czw., 03 Maj. 12, 17:37)
#4

niesamowity pet...

E
Exigo (Czw., 03 Maj. 12, 17:51)
#5

Istnieje opcja personalizacji skina (globany kolor, ikonki folderów, etc.) ?

Uzjel (Czw., 03 Maj. 12, 18:24)
#6

Z tego co czytałem to można robić własne. Ja już się przyzwyczaiłem.

Explosivo (Czw., 03 Maj. 12, 18:58)
#7

Nie podoba mi się. Mało przejrzysty.

gnysek (Czw., 03 Maj. 12, 19:15)
#8

Ja jestem jedyny w firmie, który korzysta z tego starego...

Borek (Czw., 03 Maj. 12, 20:48)
#9

Gdyby nie możliwość personalizacji, to nawet bym nie zaczynał kodzić w GM:S. Przecież to za cholerę nieczytelne jest... W dodatku bardzo niedopracowane.

Tymon (Czw., 03 Maj. 12, 21:01)
#10

To też nie tyle o kolory chodzi co o dopracowanie. To po prostu wygląda jakby projektował to jakiś gówniarz uczący się programowania okienek.

HuderLord (Czw., 03 Maj. 12, 21:47)
#11

Mi się podoba. Nie daje to tak po oczach, może to przez to że mam monitor crt?

Fanx (Pią., 04 Maj. 12, 10:23)
#12

Mi wersja Studio się nie podoba i HTML5 też pewnie bo ten kolor "wbija" się w oczy i mnie rozprasza.

Piotrek1910 (Pią., 04 Maj. 12, 10:48)
#13

Mi jedynie co mi się nie podoba w nowym czarnym skinie to te ikonki mogli je zmienić.

Borek (Sob., 05 Maj. 12, 09:07)
#14

Moim zdaniem jest to wygląd Win98 zmieniony na czarny i tyle. Swoją drogą to trochę dziwne, przecież mają tam grafików w tym YoYo...

gnysek (Sob., 05 Maj. 12, 15:12)
#15

Ta, ale od rysowania (będzie to widać w naszych dwóch kolejnych grach), design - jak widzisz po stronie www - leży.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.