Czy chciałbyś pograć w stereoskopowe gry 3D?

1. Tak

73%
75%

2. Nie

27%
25%
Komentarze (łącznie 25, wyświetlam 1 - 15):
TheMarcQ (Czw., 17 Cze. 10, 12:51)
#1

mój kolega ma monit z 120mH i konwerter, narazie filmy tylko z nim ogladalem ale gry to byłyby super!

Farkraj (Czw., 17 Cze. 10, 13:54)
#2

minecraft umożliwia granie w stereoskopowym 3D :)

Dawidds (Czw., 17 Cze. 10, 14:02)
#3

Tyle, że kolory w stereoskopowym 3d ssą.

P
PsichiX (Czw., 17 Cze. 10, 14:06)
#4

są specjalne algorytmy korektujące kolory stereoskopowe, więc nie koniecznie zła jakość musi być

Uzjel (Czw., 17 Cze. 10, 14:33)
#5

Miałem okazje testować pewną grę w tym trybie. Wszystko fajnie i ładnie. Ale corowi po miesiącu stracą wzrok.

Dawidds (Czw., 17 Cze. 10, 14:33)
#6

Nie da się bez strat kolorów przekazać dwóch obrazów w jednym :)

P
PsichiX (Czw., 17 Cze. 10, 14:37)
#7

straty są, ale korekta sprawia że kolory te są bardziej zbliżone do rzeczywistych i można nie widzieć różnicy. To tak jak z JPEGami - patrzysz na nie i często nie zdajesz sobie sprawy jak wiele detali utraciły i nadal widzisz wystarczająco dobrze to co na nich jest.

gnysek (Czw., 17 Cze. 10, 15:14)
#8

Właśnie, to nie są anaglify z czerwono-niebieskimi szkiełkami, moim zdaniem wcale tak dużo kolorów się nie traci. Zwłaszcza, w przyciemnionym pomieszczeniu.

Uzjel (Czw., 17 Cze. 10, 15:36)
#9

Żadnych kolorów się nie traci.

Cekol (Czw., 17 Cze. 10, 16:14)
#10

obczajcie sobie program Iz3D. Można w nim ustawiać różne typy generowania obrazu 3D w grach opartych na directx. Zawsze można sobie pograć z czerwono-niebieskimi okularkami, ale oczy sie męczą...

Assassin (Czw., 17 Cze. 10, 17:26)
#11

Sam nie wiem. Film 3d już oglądałem bardzo dawno i nie pamiętam jak to było xD - czy fajnie, czy nie . Dlatego dałem nie.

Assassin (Czw., 17 Cze. 10, 17:27)
#12

Powinna być opcja - nie wiem :P .

G
Garry692 (Czw., 17 Cze. 10, 18:05)
#13

to wtedy mozesz nie glosowac masterze

Assassin (Czw., 17 Cze. 10, 18:06)
#14

Ale mi na tym nie zależy, więc dałem "nie", masterze.

Robert Prus (Czw., 17 Cze. 10, 18:10)
#15

Grałem chwile w Kings Bounty w tym trybie, myślałem że mi oczy wypłyną

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 81 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 27 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 42 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
28 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, Grela, Alice, LeD, Carl-bot, Wielki Druid, GMRussell, Tidżi, fervi, Radek Ignatów, r..., Threef, Moldis, Pako, Jarkozpl, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Ulti, Danieo, bagno, antek, g..., Borek, moeglich, Add92, Shockah
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.