Czego brakuje na GMC?

1. Kursów i porad

33%
35%

2. Przykładów do pobrania

8%
14%

3. Polskiego tłumaczenia Helpa

10%
21%

4. FAQ'a na podstawie pytań z forum

12%
7%

5. Wszystkiego wyżej

37%
23%
Komentarze (łącznie 25, wyświetlam 1 - 15):
Tymon (Sob., 15 Kwi. 06, 12:31)
#1

Dodaj "Wszystkiego wyżej" xD

pietrus (Sob., 15 Kwi. 06, 12:37)
#2

Hehe, prawda. Ja zaznaczyłem opcje 1. czyli "Kursów i porad" :)

gnysek (Sob., 15 Kwi. 06, 12:43)
#3

Dodałem :P

Vianom (Sob., 15 Kwi. 06, 12:52)
#4

ja "wszystkiego wyżej"

london (Nie., 16 Kwi. 06, 11:32)
#5

Ja "Helpa" :D

Dark Maximal (śro., 19 Kwi. 06, 14:38)
#6

Ja FAQ :) Przydałoby się takie coś...

a
adam (Pią., 21 Kwi. 06, 08:18)
#7

Ja zaznaczyłem "Kursów i porad"

k
kasmilus (Nie., 23 Kwi. 06, 20:14)
#8

ja terz zaznaczyłem kursów i porad ale FAQ też mógł by się przydać

BP Ultimate (Pon., 24 Kwi. 06, 07:19)
#9

Ja sądzę, że FAQ jest najważniejszy. Co jak co, ale pytania na forum się ciągle powtarzają :/ .

P
Patrysław (Beaver Interactive) (Pon., 24 Kwi. 06, 08:21)
#10

Zauważcie, że praktycznie nikt nie zaznacza przykładów. :) Co jak co, ale możemy się pochwalić dość pokaźnym zbiorem tychże. :D

pietrus (Pon., 24 Kwi. 06, 12:46)
#11

Ja bym proponował dodać -> "Brakuje ludzi na czacie" :[

P
Patrysław (Beaver Interactive) (śro., 03 Maj. 06, 14:02)
#12

To może zaczniemy robić tego FAQa?

Dark Maximal (Pią., 05 Maj. 06, 22:29)
#13

A proszę, zaczynajcie xD Może pomogę :)

P
Patrysław (Beaver Interactive) (Nie., 07 Maj. 06, 08:11)
#14

Aj, widzę, że z takim podejściem, to nic nam nie wyjdzie. :P

Dark Maximal (Nie., 07 Maj. 06, 13:20)
#15

No co, ja tu nie dowodzę :) Niech redaktorzy zacznął xD

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
37 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Alice, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, Wielki Druid, Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tival, Tidżi, Threef, Uzjel, s..., Pako, Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Morro, OdrzuconyKrakers, Ulti, Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, Mtax, Voytec, l..., Cebul, Borek, moeglich, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.