Czy podoba Ci się nowe logo Game Makera?

1. Tak

16%
19%

2. Nie

84%
81%
Komentarze (łącznie 28, wyświetlam 1 - 15):
Wojzax (Pią., 27 Lis. 09, 22:15)
#1

Warna Michałowi!
Mi się podoba napis, ale obrazek obok to komercyjna żenada.
Targetem GM może i są dzieci z małymi ambicjami i zbyt dużą wyobraźnią, ale bez przesady.

l
lenin (Pią., 27 Lis. 09, 22:55)
#2

Mi to logo przy głosowaniu jakoś najbardziej się spodobało i teraz zdania też nie zmieniam :)

Roki (Sob., 28 Lis. 09, 09:03)
#3

Mi się nie podoba!
Jakby zmienić to koło zębate z mordą wewnątrz to było by lepsze!

Morrowind (Sob., 28 Lis. 09, 09:37)
#4

Kompletna żenada, gorszego już chyba nie było. Stare bije to na głowę.

tomekk1410 (Sob., 28 Lis. 09, 10:31)
#5

Po co zmieniać coś co jest dobre ?

Adriann (Sob., 28 Lis. 09, 10:40)
#6

Dobra ludzie nie przesadzajcie,aż takie słabe nie jest :|

PoxiPol (Sob., 28 Lis. 09, 11:07)
#7

JEst lolo. Gradienty sux : O

Robert Prus (Sob., 28 Lis. 09, 11:29)
#8

No jasne że się nie podoba.

gnysek (Sob., 28 Lis. 09, 12:19)
#9

Pewnie, że jest słabe. Ten kto tak nie twierdzi nigdy nie siedział w designerce.

Assassin (Sob., 28 Lis. 09, 15:26)
#10

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeee.

gnysek (Nie., 29 Lis. 09, 13:27)
#11

To są ludzie którym logo się podoba?

Platyna (Nie., 29 Lis. 09, 14:03)
#12

Lenin! Spalmy go na stosie!

gnysek (Nie., 29 Lis. 09, 15:18)
#13

Brak poczucia smaku mają: Slash, Markuz, maciej-01, ziomekkamil, Adriann, Crackkk-GM, lenin, Kargul :)

l
lenin (Nie., 29 Lis. 09, 15:33)
#14

nie brak poczucia smaku, a poprostu inny gust niż reszta

Platyna (Nie., 29 Lis. 09, 16:16)
#15

Zastanawiam się czy poprawnie jest powiedzieć, że ktoś ma brak czegoś. Chyba raczej ktoś czegoś nie ma. Więc te osoby nie mają poczucia smaku, a nie "mają go brak" :D

Tak czy siak lenin w tym przypadku inny gust = zły gust. My tu jesteśmy nietolerancyjni w tej kwestii. :)

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
11 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Carl-bot, Destiny, GMRussell, Tidżi, Threef, Pako, Dyno, szmalu, bagno, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.