Czy podoba Ci się nowe logo Game Makera?

1. Tak

16%
19%

2. Nie

84%
81%
Komentarze (łącznie 28, wyświetlam 1 - 15):
Wojzax (Pią., 27 Lis. 09, 22:15)
#1

Warna Michałowi!
Mi się podoba napis, ale obrazek obok to komercyjna żenada.
Targetem GM może i są dzieci z małymi ambicjami i zbyt dużą wyobraźnią, ale bez przesady.

l
lenin (Pią., 27 Lis. 09, 22:55)
#2

Mi to logo przy głosowaniu jakoś najbardziej się spodobało i teraz zdania też nie zmieniam :)

Roki (Sob., 28 Lis. 09, 09:03)
#3

Mi się nie podoba!
Jakby zmienić to koło zębate z mordą wewnątrz to było by lepsze!

Morrowind (Sob., 28 Lis. 09, 09:37)
#4

Kompletna żenada, gorszego już chyba nie było. Stare bije to na głowę.

tomekk1410 (Sob., 28 Lis. 09, 10:31)
#5

Po co zmieniać coś co jest dobre ?

Adriann (Sob., 28 Lis. 09, 10:40)
#6

Dobra ludzie nie przesadzajcie,aż takie słabe nie jest :|

PoxiPol (Sob., 28 Lis. 09, 11:07)
#7

JEst lolo. Gradienty sux : O

Robert Prus (Sob., 28 Lis. 09, 11:29)
#8

No jasne że się nie podoba.

gnysek (Sob., 28 Lis. 09, 12:19)
#9

Pewnie, że jest słabe. Ten kto tak nie twierdzi nigdy nie siedział w designerce.

Assassin (Sob., 28 Lis. 09, 15:26)
#10

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeee.

gnysek (Nie., 29 Lis. 09, 13:27)
#11

To są ludzie którym logo się podoba?

Platyna (Nie., 29 Lis. 09, 14:03)
#12

Lenin! Spalmy go na stosie!

gnysek (Nie., 29 Lis. 09, 15:18)
#13

Brak poczucia smaku mają: Slash, Markuz, maciej-01, ziomekkamil, Adriann, Crackkk-GM, lenin, Kargul :)

l
lenin (Nie., 29 Lis. 09, 15:33)
#14

nie brak poczucia smaku, a poprostu inny gust niż reszta

Platyna (Nie., 29 Lis. 09, 16:16)
#15

Zastanawiam się czy poprawnie jest powiedzieć, że ktoś ma brak czegoś. Chyba raczej ktoś czegoś nie ma. Więc te osoby nie mają poczucia smaku, a nie "mają go brak" :D

Tak czy siak lenin w tym przypadku inny gust = zły gust. My tu jesteśmy nietolerancyjni w tej kwestii. :)

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
Miłosz, Morti, 🧁Cupcake🧁, Alice, HappyOrange, LeD, Carl-bot, Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Kalor, Threef, RogerDodg3r, Uzjel, s..., Chell, Moldis, Pako, Murrri, Sporek, Dyno, Deusald, szmalu, Morro, p..., Kandif, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, g..., GreenClover, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.