Która z poniższych religii najbardziej ci odpowiada?

1. Pastafarianizm - Kościół Latającego Potwora Spaghetti

15%
14%

2. Religia Jedi

24%
21%

3. Religia Niewidzialnego Różowego Jednorożca

8%
6%

4. Kościół Google

28%
28%

5. Dyskordianizm

0%
4%

6. Kościół Świętego Pączka

3%
3%

7. Kościół Jezusa Chrystusa Elvisa

5%
1%

8. Kościół Proroka PsichiXa

17%
24%
Komentarze (łącznie 64, wyświetlam 1 - 15):
TeeGee (Czw., 15 Paź. 09, 07:47)
#1

Elvis żyje!

A
Anaconda (Czw., 15 Paź. 09, 08:41)
#2

O_O

l
lenin (Czw., 15 Paź. 09, 09:02)
#3

Lubię spaghetti :]

Kargul (Czw., 15 Paź. 09, 10:29)
#4

Ja tez lubie wloski, pomidorowy makaronik :D

Platyna (Czw., 15 Paź. 09, 15:45)
#5

Moja pierwsza ankieta :D
Czytacie co nieco o tych religiach czy zaznaczacie bo wam się nazwa podoba? xD

Mój głos na Pastafarianizm. Chociaż Dyskordianizm też fajny jest :D

P
PsichiX (Czw., 15 Paź. 09, 15:48)
#6

Platek: stawiam na to drugie ;P ankieta zabawna

HrabiaDrako (Czw., 15 Paź. 09, 16:03)
#7

JEDI RLZ!XD

Platyna (Czw., 15 Paź. 09, 16:13)
#8

Psychol czituje! Kto ci pozwolił edytować ankietę? : (

P
PsichiX (Czw., 15 Paź. 09, 16:18)
#9

moi wyznawcy nalegali

Dawidds (Czw., 15 Paź. 09, 16:32)
#10

"Moi wyznawcy"
"1/4%"

;|

en_6280 (Czw., 15 Paź. 09, 16:41)
#11

Psichix to kapłan ateista :P

J
Japanstache (Czw., 15 Paź. 09, 17:00)
#12

A ja pozostaję przy Jezusie Jezusie.

Assassin (Czw., 15 Paź. 09, 18:44)
#13

Nawróćcie się i wyzwólcie z grzechu !

Muuuuczek567 (Czw., 15 Paź. 09, 18:53)
#14

Assassin ma rację. Nawróćcie się, nie spamujcie i nie off-topujcie!
Albowiem będziecie potępieni przez naszego Pana PsichiXa! :)

S
slash (Czw., 15 Paź. 09, 20:35)
#15

Tak, lans, że jest się ateistą, oł je ;) . Szatan jest zuy i w ogóle pro.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
11 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Carl-bot, Destiny, GMRussell, Tidżi, Threef, Pako, Dyno, szmalu, bagno, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.